Poznaj bonusy i promocje Superbet

Bukmacher Superbet pojawił się na polskim rynku całkiem niedawno, bo w 2020 roku, co nie przeszkodziło mu, aby błyskawicznie zająć czołowe lokaty w każdym rankingu legalnych operatorów w naszym kraju. Jednym z czynników takiego obrotu spraw są m.in. atrakcyjne bonusy i promocje dostępne po rejestracji w tej firmie. Jaki bonus na start czeka na nowych klientów Superbet, a z jakich promocji mogą skorzystać stali klienci tego operatora? Odpowiedzi poniżej.

Czy bonusy w Superbet są legalne?

Kluczowe pytanie z perspektywy nowych klientów bukmachera Superbet brzmi – czy bonusy dostępne po rejestracji konta w tej firmie są zgodne z polskim prawem? Odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że tak!

Serwis posiada aktualną licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Zezwolenie Superbet ma numer PS4.6831.5.2019 i jest ważne do 2025 roku co sprawia, że wszystkie bonusy, zakłady i produkty dostępne w ofercie tego bukmachera są w 100% zgodne z polskim prawem.

Superbet bonusy powitalne – jakie promocje czekają na nowych klientów bukmachera?

Rejestracja nowego profilu gracza w Superbet równoznaczna jest z dostępem do powitalnego pakietu bonusów. Łączna pula darmowych środków na start w Superbet może wynieść aż 3754 PLN, a do zgarnięcia są cztery premie – bonus od depozytu, gra bez ryzyka oraz dwa darmowe zakłady.

Bonusy powitalne Superbet – pakiet na start aż do 3754 PLN
BonusKwota
Bonus 100% od 1. depozytu200 PLN
Tydzień gry bez ryzyka3500 PLN
Freebet w aplikacji mobilnej20 PLN
Freebet za kod promocyjny SUPERBET34 PLN

Bonusy powitalne Superbet – bonus od 1. depozytu 200 PLN

Pierwszy depozyt w Superbet premiowany jest darmowym freebetem o wartości 100% wpłaty, a do zgarnięcia jest bonus 200 PLN.

 1. Załóż konto w Superbet i w ciągu 14 dni od rejestracji dokonaj pierwszego depozytu (20 PLN lub więcej).
 2. Otrzymasz freebet bonus o wartości 100% wpłaconej kwoty, a maksymalna premia wynosi 200 PLN.
 3. Freebet można wykorzystać na dowolnych zakładach z oferty Superbet (brak wymogu kursu minimalnego).
 4. Ewentualna wygrana (pomniejszona o kwotę darmowego zakładu) wyląduje na saldzie głównym i nie będzie wymagała obrotu.
 5. Czas na wykorzystanie freebetu to 10 dni.

Bonusy powitalne Superbet – tydzień bez ryzyka 3500 PLN

Nowi klienci legalnego bukmachera Superbet mogą typować zakłady bez ryzyka przez 7 dni po rejestracji konta gracza. Promocja startuje w momencie dokonania pierwszego depozytu na konto, a w przypadku niepowodzenia odzyskać można aż do 3500 PLN.

 1. Załóż konto gracza w Superbet i dokonaj pierwszego depozytu do budżetu (20 PLN lub więcej).
 2. Od tego momentu przez 7 kolejnych dni grasz bez ryzyka, a jeśli po upływie tygodnia saldo gracza będzie na minusie, to na koncie pojawi się zwrot przegranych stawek.
 3. Zwrot będzie pomniejszony o kwoty wygranych zakładów, wykorzystanych bonusów oraz 12% podatku obrotowego.
 4. Maksymalny cashback bonus wynosi 3500 PLN.
 5. Darmowe środki trafiają na saldo bonusowe i wymagają obrotu.
 6. Bonus należy obrócić 3x po kursie minimalnym 1.91 na kuponach SOLO lub AKO.
 7. Czas obrót bonusem Superbet wynosi 7 dni.

Bonusy powitalne Superbet – freebet w aplikacji mobilnej 20 PLN

Bukmacher Superbet premiuje także nowych użytkowników aplikacji mobilnej. Wystarczy pobrać i zainstalować apkę na swoim smartfonie, aby otrzymać freebet 20 PLN.

 1. Załóż konto w Superbet i wpłać pierwszy depozyt 20 PLN lub więcej.
 2. W ciągu 7 dni od wpłaty pobierz, zainstaluj i zaloguj się w aplikacji mobilnej bukmachera.
 3. W ciągu 72 godzin otrzymasz freebet 20 PLN, bonus należy zaakceptować w ciągu 7 dni.
 4. Darmowy zakład można wykorzystać na dowolnym kuponie z oferty Superbet, a ewentualna wygrana (pomniejszona o kwotę freebetu) wyląduje na saldzie głównym i nie wymaga obrotu.

Bonusy powitalne Superbet – freebet za kod promocyjny 34 PLN

Nowi klienci bukmachera Superbet mogą zgarnąć także dodatkowy freebet bonus o wartości 34 PLN, jeśli w trakcie rejestracji profilu gracza wykorzystają dedykowany kod promocyjny i wpiszą hasło SUPERBET w odpowiednie pole formularza.

 1. Załóż nowy profil gracza w Superbet.
 2. Podczas rejestracji konta wpisz kod SUPERBET w pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.
 3. Potwierdź zgody marketingowe oraz chęć skorzystania z promocji.
 4. Wpłać depozyt 50 PLN lub więcej.
 5. W ciągu 48 godzin otrzymasz freebet 34 PLN.
 6. Bonus należy zaakceptować w ciągu 24 godzin.
 7. Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 7 dni na dowolnym kuponie, a ewentualna wygrana (pomniejszona o kwotę freebetu) trafi od razu na konto główne i nie wymaga obrotu.

Dlaczego warto skorzystać z promocji powitalnej bukmachera Superbet?

Podsumowując pakiet powitalny dostępny po rejestracji konta w Superbet – czym bukmacher kusi nowych klientów oraz w jaki sposób jego oferta wyróżnia się na tle legalnych konkurentów na polskim rynku? Przede wszystkim rejestracja w Superbet jest równoznaczna z dostępem do najwyższego aktualnie pakietu bonusów powitalnych w Polsce, a kwota darmowych środków powinna zrobić wrażenie nie tylko na początkujących typerach, ale i na najbardziej doświadczonych graczach na rynku.

Zobacz również: Najlepsze bonusy bukmacherskie

Znakiem rozpoznawczym oferty na start w Superbet jest powitalny tydzień bez ryzyka, dzięki któremu nowi gracze nie muszą obawiać się utraty depozytu chwilę po rejestracji konta. Superbet to jedyna firma w Polsce, która zwraca stawki przegrane nie na pojedynczych kuponach, lecz przez 7 pierwszych dni, co powinno być gwarancją bezpiecznego i komfortowego debiutu na rynku internetowych zakładów sportowych.

Do gustu przypadła nam także spora rozmaitość oferowanych przez Superbet bonusów. Mamy bowiem premię od wpłaty, cashback bonus oraz dwa darmowe zakłady, a do pełni szczęścia zabrakło nam darmowego freebetu bez depozytu. Co nie zmienia faktu, że bonus na start w Superbet zasługuje na najwyższe możliwe noty.

Rejestracja w Superbet – jak założyć konto gracza? Instrukcja krok po kroku

Bukmacher Superbet udostępnia dwie ścieżki założenia nowego profilu gracza w tej firmie, klasyczną oraz przez mojeID. W tym drugim wariancie sporo danych osobowych zostaje automatycznie pobranych z systemu bankowości elektronicznej, a gracz staje się od razu posiadaczem aktywnego konta stałego i nie musi dokonywać dalszej weryfikacji tożsamości.

Zobacz również: Kody promocyjne bukmacherów

My poniżej prezentujemy klasyczną rejestrację konta gracza w Superbet polegającą na wypełnieniu formularza i podaniu kilku podstawowych danych osobowych. Całość sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków i nie trwa dłużej, niż 3-4 minuty.

 1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera www.SUPERBET.pl i kliknij czerwony button REJESTRACJA (znajdziesz go w prawym, górnym rogu).
 2. Podaj kilka podstawowych danych osobowych (nazwa użytkownika, hasło do konta, adres email, imię, nazwisko, kraj, PESEL, kod promocyjny).
 3. Ustal limity na grę i potwierdź komplet wymaganych zgód marketingowych.
 4. Dokończ rejestrację konta.
 5. Aktywuj profil poprzez kliknięcie linku wysłanego na podany adres email.

Powyższy proces to tzw. błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego. Jak zapewne zauważyliście w jej trakcie bukmacher nie poprosił Was o podanie żadnego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz wiek. Posiadacze konta tymczasowego mają dostęp do wszystkich opcji zakładów bukmachera poza jedną, dość istotną funkcją, a mianowicie nie mogą wypłacać środków na konto w banku.

Przelewy wychodzące w Superbet są dostępne dopiero po rejestracji konta stałego, a w tym celu należy dokonać weryfikacji danych osobowych. Jak tego dokonać? To proste, wystarczy przesłać skan lub zdjęcie obu stron dowodu osobistego, a także podać numer konta w banku należący do gracza.

Chwilę później pracownicy bukmachera poinformują gracza o pomyślnej weryfikacji danych i zmienią status konta na profil stały, a gracz będzie miał nieograniczony dostęp do kompletu produktów legalnego bukmachera Superbet.

Bonusy bukmacherskie Superbet – promocje dla stałych klientów

Nie tylko nowi klienci bukmachera Superbet mogą liczyć na atrakcyjne bonusy i promocje. Sporo niespodzianek czeka także na typerów w późniejszym okresie, a łowcy bonusów z pewnością nie opuszczą strony www.SUPERBET.pl z pustymi rękami.

 • Super Przewaga – dzięki tej promocji bukmacher rozlicza kupon gracza przed zakończeniem meczu jako zwycięski. Warunek jest taki, aby spotkanie ułożyło się po myśli typera, a jego drużyna osiągnęła przewagę w dowolnym momencie meczu.
 • Super Game – darmowy konkurs typerów, w którym należy podać kilka scenariuszy na zbliżające się mecze.
 • Super Spin – codzienne koło fortuny z darmowymi bonusami do wygrania.
 • Bonus AKO – im więcej typów po kursie 1.20 lub wyższym na kuponie, tym wyższa premia. Maksymalny bonus 100% można osiągnąć typując prawidłowo 24 lub więcej selekcji na kuponie.
 • Gry wirtualne bez podatku – wystarczy umieścić 3 zdarzenia z sekcji sportów wirtualnych na kuponie, aby otrzymać bonus +14% oznaczający grę bez podatku. Maksymalna premia +40% dostępna jest przy 10 lub więcej poprawnych selekcjach na kuponie.

Superbet bonusy bukmacherskie – opinie graczy

Aby nasz poradnik typera był kompletny nie możemy nie sprawdzić, czy nasze opinie na temat poszczególnych bonusów Superbet pokrywają się z recenzjami graczy. Co sami typerzy sądzą na temat poszczególnych promocji dostępnych po rejestracji konta w Superbet? Przekonajmy się.

“To moje pierwsze doświadczenie z promocją tego typu, że mogę grać przez tydzień bez ryzyka. Co jest bardziej opłacalne? Granie wielu kuponów za niższe stawki, czy lepiej od razu zagrać jeden zakład za 3500 PLN?”
“Szkoda, że nie ma promki bez depozytu, ale i tak nie ma co narzekać! Jest bardzo dobrze, a cashback to prawdziwa bomba!”
“Mój ulubiony bonus w Superbet to Superprzewaga. Nie jestem w stanie zliczyć liczby kuponów, które uratowała mi ta promka.”

Bonusy i promocje bukmachera Superbet – FAQ

Ile wynosi pula darmowych bonusów na start po rejestracji konta w Superbet?

Maksymalny bonus powitalny dostępny po rejestracji konta z kodem promocyjnym SUPERBET może wynieść aż 3754 PLN.

Czy rejestrując się w Superbet otrzymam zakład bez ryzyka?

Właściciele tego bukmachera poszli o krok dalej i zamiast powitalnego zakładu bez ryzyka oferują nowym graczom tydzień gry bez ryzyka. Szczegóły w tekście powyżej.

Czy zakładając konto w Superbet otrzymam bonus bez depozytu?

Nie, na ten moment żadna z promocji powitalnych Superbet nie przewiduje darmowego freebetu bez konieczności wpłaty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *