Najlepsze bonusy bukmacherskie

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych to nie tylko szeroki wachlarz zakładów oraz wysokie kursy, ale także atrakcyjne bonusy i promocje. Łowcy bonusów doskonale wiedzą o tym, że pula darmowych środków na grę bardzo często wynosi kilka tysięcy złotych, dlatego nie warto przejść obok takiego zastrzyku finansowego obojętnie. Jakie rodzaje bonusów są dostępne w ofercie bukmacherów internetowych? Które promocje są szczególnie opłacalne z perspektywy typerów? Na co zwrócić uwagę w regulaminie premii oraz jak wybrać najlepszy bonus? O tym wszystkim przeczytacie w poniższym poradniku typera.

Bonusy bukmacherskie – co to takiego?

Czym są bonusy i promocje bukmacherskie? To rozmaite akcje marketingowe, w ramach których operatorzy zakładów online premiują swoich klientów określoną pulą darmowych środków.

Otrzymane w ten sposób fundusze można następnie przeznaczyć na typowanie kolejnych zakładów, a w niektórych przypadkach przelać na konto w banku chwilę po ich otrzymaniu. Wszystko to uzależnione jest od warunków promocji, o czym zresztą znacznie bardziej szczegółowo opowiemy Wam za moment.

Oferta bukmacherów internetowych aż roi się od atrakcyjnych promocji, a odwiedzając sekcję BONUSY na stronie dowolnego operatora online można mieć pewność, że będzie tam czekała jakaś ciekawa premia lub darmowy zakład.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Istnieje mnóstwo parametrów, według których można rozróżnić rozmaite rodzaje promocji bukmacherskich. Najbardziej oczywisty klucz dzieli bonusy bukmacherskie na promocje powitalne oraz premie dostępne dla stałych klientów danego operatora. Co wyróżnia jedne od drugich?

Bonusy powitalne (promocje na start) to pojedyncze premie, a czasami całe pakiety uwzględniające kilka bonusów, na które typer może liczyć tuż po rejestracji nowego konta gracza w danej firmie. W celu założenia profilu należy wejść na stronę bukmachera, a następnie podać kilka podstawowych danych osobowych i zweryfikować niektóre informacje (np. datę urodzenia lub adres zamieszkania). Chwilę później pracownicy bukmachera aktywują konto gracza, a ten może skorzystać z oferty powitalnej, a także typować pierwsze zakłady.

Odrębną kategorię bonusów stanowią promocje dedykowane stałym klientom. Są to tzw. premie okolicznościowe i niektóre z nich są dostępne wyłącznie w określonym terminie i są dedykowane konkretnemu wydarzeniu sportowemu (meczowi lub turniejowi), a inne są do dyspozycji stałych klientów bukmachera w trybie non stop, tzn. do czasu, aż bukmacher zdecyduje się o ich dezaktywacji. Zarówno o jednych, jak i o drugich opowiemy Wam w kolejnych sekcjach.

Rodzaje bonusów powitalnych – najpopularniejsze promocje na start

Ilu bukmacherów internetowych, tyle pomysłów na powitalny bonus na start. Klienci jednych operatorów online mogą liczyć na pojedynczą promocję powitalną, z kolei gracze rejestrujący się w innej firmie będą mieli do dyspozycji cały pakiet bonusów składający się z kilku premii na start.

W trakcie naszych testów przeprowadzonych wiosną 2024 roku wzięliśmy pod lupę ofertę powitalną dostępną po rejestracji konta w kilkudziesięciu firmach internetowych, a z naszych obserwacji rynku wynika, że najczęściej dostępnymi promocjami na start są trzy konkretne bonusy. Mamy na myśli powitalny zakład bez ryzyka (ewentualnie kilka bonusów cashback), bonus od depozytu oraz darmowy zakład (freebet bonus).

Co odróżnia jedne od drugich? Które są najbardziej opłacalne z perspektywy typerów oraz jakie plusy i minusy cechują poszczególne bonusy powitalne? Poniżej poznacie odpowiedź na każde z powyższych oraz wszelkie możliwe pytania dotyczące trzech najpopularniejszych promocji na start.

Bonus od depozytu (premia po wpłacie)

Bonus od depozytu to jedna najczęściej dostępnych promocji powitalnych w ofercie bukmacherów internetowych. Jej zasady są szalenie proste – gracz zakłada konto i dokonuje wpłaty środków do budżetu, a bukmacher mnoży wpłacony depozyt według ustalonych w regulaminie promocji przeliczników. Dzięki temu chwilę po dokonaniu depozytu typer dysponuje znacznie wyższą kwotą na grę.

Zazwyczaj bukmacherzy premiują darmowymi środkami jedynie pierwszy depozyt, jednak może zdarzyć się i tak, że promocją objęta zostanie także druga oraz trzecia wpłata na konto. Kluczowe zapisy w regulaminie bonusu od depozytu to przede wszystkim:

 • Kwota bonusu – wartość darmowych środków to oczywiście najważniejsza informacja z perspektywy typera.
 • Przelicznik bonusu – to inaczej mnożnik, według którego naliczona zostanie pula darmowych środków w stosunku do wpłaconej kwoty.
 • Minimalny depozyt kwalifikujący się do promocji – zazwyczaj bukmacher określa dolny próg depozytu, poniżej którego wpłata nie będzie kwalifikowała się od promocji.
 • Liczba wymaganych obrotów – w przypadku tej promocji darmowe środki zawsze lądują na saldzie bonusowym i wymagają obrotu, zanim będzie można je wypłacić.

Szczegółowy regulamin bonusu od depozytu może minimalnie się różnić w poszczególnych firmach, natomiast mechanizm skorzystania z tej promocji jest za każdym razem dość zbliżony i prezentuje się następująco:

 1. Wejdź na stronę wybranego bukmachera internetowego i kliknij button REJESTRACJA.
 2. Podaj kilka podstawowych danych osobowych i załóż konto gracza.
 3. Sprawdź regulamin bonusu od depozytu (o ile taka promocja jest dostępna w danej firmie).
 4. Kliknij button DEPOZYT i dokonaj wpłaty wybraną metodą.
 5. Otrzymasz bonus o wartości zgodnej z przelicznikiem promocji (np. bonus 100% oznacza podwojenie kwoty depozytu).
 6. Dokonaj obrotu bonusem zgodnie z regulaminem promocji.
 7. Darmowe środki zostaną przetransferowane z salda bonusowego na główne konto depozytowe.
 8. Środki możesz wypłacić lub typować za nie kolejne kupony.
Plusy i minusy bonusu od depozytu
ZaletyWady
Ogólnodostępna premiaSpora kwota darmowych środkówNiski próg skorzystania z promocjiBonus wymaga dokonania wpłatyBonus wymaga obrotuNiektórzy bukmacherzy wymagają obrotu bonusem oraz depozytem

Zakład bez ryzyka (cashback bonus)

Drugą najbardziej popularną promocją powitalną w Polsce jest premierowy zakład bez ryzyka (niekiedy może zdarzyć się tak, że bonusem cashback objęty zostanie także drugi oraz trzeci zakład, a w ekstremalnych przypadkach możliwa jest gra bez ryzyka przez pierwszy miesiąc po rejestracji profilu gracza).

Na czym polega cashback bonus? Zasady tej promocji również nie należą do przesadnie skomplikowanych. Typer dokonuje rejestracji i zakłada konto gracza, a następnie wpłaca depozyt i obstawia zakład zgodny z regulaminem promocji. Jeśli zabraknie mu szczęścia, a jego typy okażą się błędne, wówczas bukmacher zwróci mu przegraną stawkę, a pula darmowych środków uzależniona jest od regulaminu promocji. W największym możliwym skrócie regulamin zakładu bez ryzyka sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków.

 1. Wybierz najlepszego bukmachera z naszego rankingu i załóż konto gracza.
 2. Dokonaj depozytu i sprawdź regulamin zakładu bez ryzyka (o ile promocja jest dostępna).
 3. Obstaw kupon zgodny z regulaminem promocji.
 4. Trafiłeś? Chwilę później wygrana kwota pojawi się w budżecie i będziesz mógł ją wypłacić lub typować kolejne zakłady.
 5. Zabrakło Ci szczęścia? Otrzymasz zwrot stawki zgodny z regulaminem zakładu bez ryzyka.
 6. Zazwyczaj darmowe środki trafiają na saldo bonusowe i wymagają obrotu, zanim będzie można je wypłacić (niekiedy mamy do czynienia z cashbackiem bez obrotu).
 7. Po dokonaniu obrotu bonus cashback zostanie zaksięgowany na koncie głównym, a gracz będzie mógł dowolnie dysponować środkami (zlecić wypłatę lub typować kolejne zakłady).
Plusy i minusy zakładu bez ryzyka
ZaletyWady
Gwarancja odzyskania stawki w przypadku porażkiWysoka pula darmowych środkówSzansa na atrakcyjną wygranąZakład trzeba zagrać za środki własneNiektórzy bukmacherzy potrącają podatek od stawkiZazwyczaj cashback wymaga obrotu

Freebet bonus (darmowy zakład)

Ostatnim z trzech najpopularniejszych bonusów na start dostępnych dla typerów z Polski jest darmowy zakład, inaczej freebet bonus. To rodzaj vouchera, za który gracz może obstawić dowolny kupon bez konieczności angażowania w zakład środków własnych zgromadzonych w budżecie bukmachera.

Istnieje mnóstwo sposobów, aby wejść w posiadanie darmowego zakładu. Niekiedy należy dokonać depozytu, pobrać i zainstalować aplikację mobilną bukmachera lub obstawić konkretny zakład, a innym razem wystarczy zwykła rejestracja konta stałego (konieczna weryfikacja danych osobowych, mowa wówczas o bonusie bez depozytu). Przybliżony regulamin skorzystania z tej promocji prezentuje się mniej więcej tak:

 1. Wybierz bukmachera z naszego rankingu i załóż konto w danej firmie.
 2. Sprawdź regulamin promocji i postępuj według wytycznych.
 3. Chwilę po spełnieniu wymagań bukmachera to Twojego konta gracza zostanie przypisany freebet bonus.
 4. Darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolnym kuponie (zgodnym z regulaminem promocji).
 5. W przypadku powodzenia ewentualna wygrana (pomniejszona o kwotę freebetu) pojawi się na głównym saldzie depozytowym (nieliczni bukmacherzy wymagają obrotu wygranej będącej efektem kuponu za freebet bonus).
Plusy i minusy darmowego zakładu
ZaletyWady
Spora dostępność promocjiNiekiedy darmowy zakład można otrzymać za samą rejestrację konta stałegoZazwyczaj wygrana z freebetu nie podlega obrotowiNiska kwota darmowych środkówKrótki termin wykorzystania darmowego zakładuW wyjątkowych sytuacjach bukmacher może wymagać obrotu wygraną za freebet

Pozostałe bonusy powitalne dostępne w ofercie bukmacherów online

Bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz darmowy freebet bonus – to trzy najpopularniejsze promocje powitalne dedykowane polskim graczom. Znacznie rzadziej spotkać można się z innymi premiami na start, natomiast niekiedy do zgarnięcia są także BOOSTY kursowe oraz możliwość gry bez 12% podatku obrotowego w początkowym okresie po rejestracji konta.

BOOST kursowy

Niekiedy poza standardowym pakietem powitalnym do dyspozycji nowych klientów bukmachera internetowego są także tzw. BOOSTY kursowe. Co to takiego? To możliwość obstawienia jakiegoś popularnego wydarzenia po wyjątkowo atrakcyjnym przeliczniku. Nierzadko mamy do czynienia z kursem 100.00, 200.00 lub 300.00 ma jedną ze stron zakładu, natomiast zazwyczaj bukmacher limituje stawkę takiego kuponu do 1 PLN lub 2 PLN.

Gra bez podatku

Ta uwaga tyczy się klientów legalnych polskich bukmacherów posiadających aktualną licencję Ministerstwa Finansów. Każdy z nich musi liczyć się z 12% podatkiem obrotowym od stawki każdego kuponu, przez co zarówno kwota inwestycji, jak również ewentualna wygrana na kuponie nie prezentują się tak atrakcyjnie, jak byłoby to możliwe bez konieczności płacenia podatku. Niekiedy w ramach promocji powitalnej bukmacherzy biorą na siebie ten przykry obowiązek i umożliwiają nowym graczom typowanie bez podatku obrotowego.

Bonusy bukmacherskie – rodzaje promocji dla stałych graczy

Nie tylko nowi klienci bukmacherów internetowych mogą liczyć na darmowe bonusy i promocje. Także stali gracze mają do dyspozycji szereg premii dedykowanych aktywnym typerom, część z nich dostępna jest non stop, a inne pojawią się okresowo z okazji jakiegoś popularnego wydarzenia sportowego. Oto kilka z nich:

 • Reload bonus – to premia za drugi, trzeci i każdy inny depozyt.
 • BOOST kursowy – podwyżki kursów na najciekawsze mecze i zdarzenia w ofercie zakładów.
 • Konkurs typerów – sporo konkursów jest całkowicie darmowych i polega np. na wytypowaniu dokładnych wyników konkretnych spotkań.
 • Freebet bonus – istnieją dziesiątki sposobów na zdobycie darmowego zakładu (niekiedy trzeba dokonać wpłaty, innym razem postawić kupon, a jeszcze kiedy indziej spełnić inny warunek).
 • Bonus AKO – dzięki tej promocji kwota darmowych środków rośnie wraz z kolejnymi typami dodanymi do kuponu. Im więcej selekcji, tym wyższy bonus w przypadku powodzenia.
 • Gra bez podatku – istnieje sporo sposobów na ominięcie 12% podatku od stawki każdego zakładu. Szczegółów należy szukać na stronach bukmacherów.
 • Bezpieczna przewaga – dzięki tej promocji bukmacher rozlicza zakład jako zwycięski chwilę po tym, jak w trakcie meczu zaistnieje korzystny dla typera scenariusz (np. prowadzenie jego drużyny różnicą dwóch goli).
 • Program lojalnościowy – w tej promocji aktywni typerzy zbierają punkty lojalnościowe za każde działanie na koncie, a punkty można następnie wymieniać na bonusy lub nagrody w Sklepie Gracza.
 • Bonus za przyjaciela – klienci bukmachera mogą przesłać link rejestracyjny swoim znajomym, a jeśli założą oni konto w danej firmie, to zarówno oni, jak i gracz otrzymają darmowy bonus.
 • Bonus urodzinowy – w dniu swoich urodzin klienci najlepszych bukmacherów online mogą liczyć na jakąś niespodziankę, darmowy zakład lub inny bonus.

Na co należy zwrócić uwagę w regulaminie bonusu bukmacherskiego?

Z perspektywy mniej doświadczonych typerów regulaminy promocji bukmacherskich mogą jawić się jako czarna magia. Fakt, niektóre z nich są przesadnie długie i zawierają szereg zbędnych informacji, natomiast czytanie warunków bonusów stanie się znacznie łatwiejsze, jeśli będziecie wiedzieli, na które podpunkty i zapisy warto zwracać szczególną uwagę. Oto najważniejsze warunki każdego regulaminu bonusu bukmacherskiego:

 • Kto może skorzystać z promocji? Bukmacher bardzo precyzyjnie określa, dla których klientów dedykowane są poszczególne promocje (z niektórych skorzystać mogą wyłącznie nowi gracze, z kolei inne dedykowane są stałym klientom).
 • Ile wynosi kwota darmowych środków? Wartość bonusu to kluczowa informacja z perspektywy każdego typera.
 • W jakim okresie obowiązuje promocja? Zazwyczaj bonusy powitalne są ograniczone czasowo, a mianowicie gracz musi skorzystać w nich w określonym terminie.
 • Jaki depozyt minimalny kwalifikuje się do bonusu? Bardzo często bukmacher określa minimalną kwotę pierwszej wpłaty, poniżej której gracz nie zakwalifikuje się do promocji.
 • Jakie zakłady kwalifikują się do promocji? W regulaminie bonusu zazwyczaj można odnaleźć informację o tym, jaki zakład zakwalifikuje się do promocji (np. kupon AKO), a który będzie wykluczony z bonusu (np. zakład na gry karciane).
 • Jaki kurs minimalny muszą posiadać zakłady, aby zakwalifikować się do promocji? Kurs minimalny to bardzo częsty zapis w regulaminie promocji. Jeśli gracz obstawi zakład po kursie niższym od wymaganego, to kupon nie będzie kwalifikował się do bonusu.
 • Kiedy można wypłacić darmowe środki? Kwestia wypłaty darmowych środków to newralgiczny zapis w regulaminie każdej promocji. Zgarnięcie bonusu to jedno, natomiast jego przelanie pod wskazany adres to zupełnie odrębna kwestia. Obrót bonusem, bo o nim mowa, to zagadnienie na tyle skomplikowane, że przeczytacie o nim w kolejnej sekcji.

Na czym polega obrót bonusem bukmacherskim?

Obrót bonusem to najczarniejszy ze snów każdego typera, natomiast w rzeczywistości nie taki diabeł straszny i da się go okiełznać. Ale po kolei. Co to jest obrót bonusem?

Większość darmowych środków uzyskanych w ramach promocji bukmacherskiej w pierwszej chwili zostaje zaksięgowane na koncie bonusowym, co oznacza, że nie można ich wypłacić. Na szczęście nie na zawsze, a jedynie do momentu dokonania obrotu, czyli obstawienia odpowiedniej liczby zakładów, dzięki czemu darmowe środki zostaną przetransferowane na saldo główne, gdzie gracz może nimi dysponować wedle własnego uznania.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie obrotu bonusem? Oto najważniejsze warunki:

 • Ile razy trzeba obrócić bonus? Liczba wymaganych obrotów to kluczowy warunek. Przykładowo – obrót 3x bonusem 200 PLN zostanie spełniony w momencie, gdy gracz obstawi zakłady za 600 PLN lub więcej.
 • Jakie zakłady kwalifikują się do obrotu? Bukmacherzy za każdym razem bardzo klarownie wyjaśniają, które zakłady będą zaliczały się do obrotu bonusem (np. wielokrotne kupony AKO).
 • Ile typów musi znaleźć się na kuponie? Obrót nie zostanie zaliczony, jeśli na kuponie znajdzie się za mało selekcji (np. wymagany jest kupon AKO z 3 lub więcej typami).
 • Jaki kurs minimalny kwalifikuje zakład do obrotu? Podobnie dzieje się w kontekście minimalnego kursu poszczególnych zdarzeń na kuponie. Jeśli bukmacher wymaga kursu 1.40, a gracz obstawi selekcję po kursie 1.39, to zakład nie będzie zaliczony do obrotu.
 • W jaki sposób bukmacher nalicza obrót? Zazwyczaj bukmacherzy wymagają obrotu samym bonusem. Niekiedy zdarza się jednak, że konieczne będzie zagranie także za wielokrotność środków depozytowych. To utrudnia zadanie.
 • W jakim czasie trzeba wykonać obrót bonusem? Maksymalny czas na obrót bonusem to kolejna istotna informacja. Jeśli bukmacher żąda obrotu w ciągu 10 dni, to 3 minuty po upływie tego terminu darmowe środki przepadną bezpowrotnie.

Bukmacherskie bonusy bez obrotu – co to takiego?

Konieczność obrotu bonusem bukmacherskim to nic przyjemnego i nie ma gwarancji, że każdemu typerowi uda się skutecznie obrócić darmowe środki i zdołają przelać fundusze na rachunek bankowy lub pod inny wskazany adres. Z tym większą satysfakcją pragniemy Was poinformować, że w ofercie bukmacherów online dostępne są także bonusy bez obrotu, a darmowe środki są od razu księgowane na głównym saldzie depozytowym, dzięki czemu gracz dysponuje nimi wedle własnego uznania.

Z bonusem bez konieczności obrotu będziecie niekiedy mieli do czynienia w przypadku powitalnych zakładów bez ryzyka, w ramach których otrzymacie zwrot stawki za przegrany kupon. Zazwyczaj bukmacherzy wymagają wówczas dokonania obrotu bonusem cashback, natomiast niekiedy zwrot stawki księgowany jest automatycznie na saldzie głównym, a typer może wypłacić bonus lub obstawiać kolejne zakłady.

Jak wybrać najlepszy bonus bukmacherski?

Na co zwrócić uwagę wybierając najlepszą promocję bukmacherską? Czy za każdym razem najwyższy bonus jest przy okazji najbardziej opłacalnym z perspektywy typerów? Z naszych doświadczeń i obserwacji wynika, że niekoniecznie, a najlepszy bonus powinien być hybrydą trzech następujących parametrów, a mianowicie puli darmowych środków, niskiego progu skorzystania z promocji oraz nieskomplikowanych warunków obrotu (a najlepiej ich brakiem).

 • Kwota darmowych środków – dość oczywistym wydaje się, że im wyższy bonus, tym większą popularnością promocja będzie cieszyła się wśród typerów. Najlepsi bukmacherzy online oferują nowym graczom pakiety liczone w tysiącach złotych.
 • Niski próg skorzystania z promocji – im łatwiejsze warunki skorzystania z bonusu (np. niska kwota depozytu minimalnego lub mała liczba zdarzeń wymaganych na kuponie AKO), tym większe prawdopodobieństwo, że gracz zdoła zakwalifikować się do promocji i będzie miał szansę na darmowe środki.
 • Łatwa wypłata bonusu – na niewiele się zda graczowi rekordowy bonus, jeśli z powodu skomplikowanego obrotu nie zdoła przetransferować darmowych środków na główne saldo depozytowe. W najbardziej ekstremalnych przypadkach bukmacherzy wymagają kilkukrotnego obrotu zarówno kwotą depozytu, jak i bonusem, a taka sztuka uda się tylko wyjątkowym szczęściarzom.

Kody promocyjne – co to takiego?

Pakiety powitalne dostępne w ofercie najlepszych bukmacherów internetowych bardzo często wynoszą tysiąc, dwa, a nawet grubo ponad trzy tysiące złotych. Nie oznacza to wcale, że jest to górny limit tego, co można otrzymać tuż po rejestracji nowego konta gracza na stronie operatora zakładów online.

Maksymalna pula darmowych środków na start może stać się jeszcze bardziej atrakcyjna, a wszystko to za sprawą specjalnych kodów promocyjnych, które zwiększają wartość bonusów powitalnych. Czym są kody bonusowe?

To specjalne hasło (ciąg znaków), które należy wykorzystać w trakcie zakładania profilu gracza i wpisać je w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. Tylko wówczas taki gracz będzie mógł liczyć na dodatkową premię na start, wyższy bonus od depozytu lub specjalny freebet bonus. Gdzie szukać darmowych kodów promocyjnych?

Proponujemy co jakiś czas odwiedzić sekcję BONUSY w naszym serwisie. Zaraz po tym, jak tylko któryś z bukmacherów internetowych zdecyduje się nagrodzić naszych czytelników dodatkowym bonusem, to dedykowany kod na ekstra premię będzie to Waszej dyspozycji właśnie w tamtym miejscu.

Warto, czy nie warto korzystać z bonusów bukmacherskich? Podsumowanie

Trudno nam sobie wyobrazić scenariusz, aby po przeczytaniu tego poradnika typera ktokolwiek z Was nie znał ciągle odpowiedzi na powyższe pytanie. Darmowe bonusy bukmacherskie to znakomity sposób na to, aby po pierwsze w komfortowy i bezpieczny sposób rozpocząć przygodę z nowym bukmacherem online oraz po drugie żeby cieszyć się stabilnym budżetem w dłuższym terminie i oddalić od siebie widmo wyzerowania budżetu na grę.

Aktywni typerzy, którzy regularnie typują zakłady sportowe w danej firmie mogą liczyć na atrakcyjne zastrzyki darmowych środków w budżecie, dzięki czemu znacznie rzadziej będą zmuszeni dokonywać depozytu. To sprawi, że przy odrobinie szczęścia pula darmowych środków pochodząca z rozmaitych bonusów wystarczy, aby pokrywać stawki kolejnych zakładów, a trader będzie mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną grą przez długi czas.

Najlepsze bonusy bukmacherskie – FAQ

Co to są bonusy bukmacherskie?

To specjalne akcje marketingowe skierowane do typerów bukmacherskich, w ramach których operator zakładów online premiuje swoich klientów darmowymi środkami za spełnienie określonych warunków.

Kto może korzystać z bonusów bukmacherskich?

Skorzystać z promocji bukmacherskiej może każdy typer, który ukończył 18. rok życia, zarejestrował profil gracza na stronie operatora internetowego i spełnił warunki bonusu.

Jaki jest najlepszy bonus bukmacherski?

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na takie pytanie, gdyż nie zawsze bonus gwarantujący najwyższą pulę darmowych środków będzie najbardziej opłacalną promocją z perspektywy typera. O tym jak wybrać najlepszy bonus bukmacherski nieco więcej piszemy w powyższym poradniku typera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *