Poznaj bonusy i promocje bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna to czeska firma posiadająca polską licencję. Serwis regularnie wygrywa rozmaite rankingi dla najlepszych operatorów w Polsce, a jedną z przyczyn takiego obrotu spraw są atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy. Na jakie promocje mogą liczyć nowi klienci Fortuny? Ile wynosi maksymalna pula darmowych środków oraz jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z poszczególnych bonusów? Komplet odpowiedzi znajduje się poniżej.

Czy bonusy w Fortunie są legalne?

Ustawa hazardowa z 2017 roku sprawia, że od tamtej pory typowanie zakładów bukmacherskich, a co za tym idzie korzystanie z bonusów oraz pozostałych produktów dostępnych w ofercie operatorów online jest zgodne z polskim prawem tylko wówczas, gdy odbywa się na stronie legalnego bukmachera. Czy Fortuna jest taką właśnie firmą?

Tak, serwis posiada wymaganą licencję od polskiego Ministerstwa Finansów i działa w 100% legalnie. Licencja Fortuny wystawiona została 11 stycznia 2024 roku, ma numer DAG9.6831.4.2023 i obowiązywać będzie przez okres 6 lat, czyli do stycznia 2030 roku.

Fortuna bonusy powitalne – jakie promocje czekają na nowych klientów bukmachera?

Chwilę po rejestracji konta w Fortunie na każdego nowego klienta tej firmy czeka pakiet powitalny, na który składa się pięć promocji na start. Do zgarnięcia są zwroty stawek za trzy przegrane kupony, darmowy zakład bez konieczności wpłaty oraz premia za udostępnienie kuponu. Łączna pula darmowych środków na start od bukmachera Fortuna wynosi 325 PLN.

Bonusy powitalne Fortuna aż do 325 PLN
BonusKwota
zakład bez ryzyka100 PLN
zakład bez ryzyka100 PLN
zakład bez ryzyka100 PLN
Freebet bez depozytu20 PLN
Bonus za udostępnienie kuponu5 PLN

Bonusy powitalne Fortuna – 1. zakład bez ryzyka 100 PLN

Pierwszy kupon wytypowany po rejestracji konta w Fortunie jest zakładem bez ryzyka, a w przypadku niepowodzenia odzyskać można całą stawkę aż do 100 PLN.

 1. Wejdź na stronę www.EFORTUNA.pl i załóż konto gracza.
 2. Wpłać dowolny depozyt.
 3. W ciągu 48 godzin od rejestracji obstaw dowolny kupon z oferty zakładów (pamiętaj, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 7 dni od rejestracji).
 4. Stawka maksymalna 100 PLN (stawka wyższa sprawi, że zakład bez ryzyka nie aktywuje się).
 5. W przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci Ci 100% przegranej kwoty aż do 100 PLN.
 6. Cashback bonus trafia od razu na saldo główne, nie wymaga obrotu i można go od razu przelać do banku.

Bonusy powitalne Fortuna – 2. zakład bez ryzyka 100 PLN

Również drugi kupon w Fortunie można zagrać bez ryzyka i również tym razem ewentualny zwrot w przypadku niepowodzenia wynosi 100 PLN.

 1. W ciągu 48 godzin od rejestracji konta obstaw drugi kupon w Fortunie (pamiętaj, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 7 dni od rejestracji).
 2. Stawka maksymalna 100 PLN.
 3. Trafiłeś? Chwilę później otrzymasz wygraną.
 4. Zabrakło Ci szczęścia? Bukmacher zwróci Ci 100% stawki aż do 100 PLN.
 5. Zwrot trafia na saldo główne i można wypłacić środki bez obrotu.

Bonusy powitalne Fortuna – 3. zakład bez ryzyka 100 PLN

Także trzeci zakład w Fortunie jest kuponem bez ryzyka i – uwaga, uwaga, tu niespodzianka – w przypadku niepowodzenia odzyskać można całą stawkę aż do 100 PLN.

 1. W ciągu 48 godzin od rejestracji obstaw trzeci kupon w Fortunie (pamiętaj, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 7 dni od rejestracji).
 2. Stawka nie może przekroczyć 100 PLN, gdyż cashback bonus nie aktywuje się.
 3. Jeśli zakład będzie przegrany, wówczas 100% stawki wróci na konto depozytowe, a cashback można od razu przelać do banku.

Bonusy powitalne Fortuna – freebet bez depozytu 20 PLN

Firma Fortuna to jeden z nielicznych w Polsce bukmacherów bez depozytu. Co to oznacza? A no oznacza to, że chwilę po rejestracji konta nowi gracze otrzymują darmowy zakład, a bukmacher nie wymaga w tym kontekście nawet złotówki depozytu.

 1. Zarejestruj konto gracza w Fortunie.
 2. Dokonaj weryfikacji danych osobowych i zmień profil konta na STAŁE.
 3. Chwilę później w budżecie pojawi się 2800 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które następnie można zamienić na freebet bonus o wartości 20 PLN.
 4. Za darmowy zakład można obstawić dowolny kupon z oferty Fortuny (freebet należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego).
 5. W przypadku powodzenia wygrana (pomniejszona o kwotę freebetu) wyląduje na saldzie głównym i chwilę później można przelać ją do banku.

Bonusy powitalne Fortuna – bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

Ostatnim elementem powitalnego pakietu Fortuny jest bonus 5 PLN, a premię można otrzymać udostępniając swój zakład w Strefie Kuponów.

 1. Z promocji skorzystać można na dowolnym etapie przygody z bukmacherem Fortuna (5 minut lub 2 lata po rejestracji konta).
 2. Aktywny zakład, na którym nie rozpoczęło się jeszcze żadne zdarzenie należy udostępnić w Strefie Kuponów.
 3. W ciągu 15 minut na koncie powinno pojawić się 700 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które następnie można zamienić na bonus 5 PLN.
 4. Bonus można wykorzystać na dowolnym kuponie z oferty zakładów Fortuny.

Dlaczego warto skorzystać z promocji powitalnej bukmachera Fortuna?

Słowem podsumowania – co wyróżnia ofertę powitalną Fortuny na tle bonusów na start dostępnych u pozostałych legalnych operatorów z polskiego rankingu? Nowi klienci czeskiego giganta z pewnością docenią trzy powitalne zakłady bez ryzyka. Być może kwota darmowych bonusów nie powala na kolana, jednak cashback nie wymaga obrotu, dzięki czemu początkujący gracze nie będą mieli problemu z wypłatą darmowych środków.

Sprawdź również: Promocje bukmacherskie

Łowcy bonusów powinni być zadowoleni z darmowego zakładu, w przypadku którego bukmacher nie wymaga nawet skromnej wpłaty. Z kolei bonus za udostępnienie dowolnego kuponu, chociaż skromny, to stanowi ciekawy wyróżnik na polskim rynku i warto przetestować tę ofertę.

Czego nam zabrakło w ofercie powitalnej Fortuny? Z pewnością włodarze tego bukmachera powinni rozważyć bonus od depozytu lub darmowy zakład dostępny w aplikacji mobilnej, które są dostępne w ofercie na start w coraz większej liczbie legalnych operatorów.

Rejestracja w Fortunie – jak założyć konto gracza? Instrukcja krok po kroku

Wszystkie bonusy i promocje Fortuny są dostępne tylko z perspektywy posiadaczy aktywnego konta gracza w tej firmie. Bukmacher umożliwia nowym typerom dwie ścieżki rejestracji profilu – tradycyjne wypełnienie formularza lub szybszą i wygodniejszą rejestrację poprzez bankowość elektroniczną z funkcją mojeID. My poniżej krok po kroku opisujemy proces tradycyjnej rejestracji konta w Fortunie.

 1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera www.EFORTUNA.pl i kliknij żółty button REJESTRACJA.
 2. Wybierz tradycyjną rejestrację poprzez wypełnienie formularza (drugi wariant to rejestracja poprzez mojeID).
 3. Podaj kilka danych osobowych (imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, adres email, adres zamieszkania, numer telefonu).
 4. Zaznacz wymagane zgody marketingowe oraz potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.
 5. Zweryfikuj numer telefonu poprzez kod SMS.
 6. Ustal limity na grę i podaj źródło środków na finansowanie zakładów.
 7. Dokończ rejestrację konta.
 8. Kliknij link aktywacyjny wysłany na adres email.

Chwilę po aktywacji konta gracz może wpłacać depozyt i typować dowolne zakłady z oferty Fortuny. Warto jednak mieć z tyłu głowy, że opisywany powyżej proces to rejestracja konta tymczasowego, która nie umożliwia przelewów od bukmachera na rachunek bankowy. Wypłata wygranych dostępna będzie dopiero po weryfikacji danych osobowych, a w tym celu należy przesłać skany dowodu osobistego oraz podać numer konta w banku.

Bonusy bukmacherskie Fortuna – promocje dla stałych klientów

Nie tylko nowi klienci Fortuny mogą liczyć na atrakcyjny bonus na start. Posiadacze profilu gracza w tej firmie mają do dyspozycji kilka atrakcyjnych promocji okolicznościowych, a część premii pojawia się na czas rozgrywania jakiegoś ciekawego meczu lub turnieju.

 • AKO Bonusy – dzięki tej promocji klienci Fortuny mogą zgarnąć atrakcyjną premię za zwycięski kupon AKO. Wystarczy postawić zakład z co najmniej 4 selekcjami z kursem minimalnym 1.35. Wartość bonusu wynosi od 3% do 40% od wygranej kwoty.
 • Happy Hours – flagowa promocja Fortuny gwarantująca typowanie bez 12% podatku obrotowego o określonych porach. Wystarczy zalogować się o z góry określonej godzinie w danym dniu i obstawić kupon spełniający warunki promocji, a bukmacher weźmie podatek na siebie.
 • Boosty Kursowe – każdego dnia najpopularniejsze zdarzenia i mecze w ofercie zakładów objęte są specjalnymi Boostami kursowymi gwarantującymi typowanie takich zdarzeń po najwyższych kursach na polskim rynku.

Fortuna bonusy bukmacherskie – opinie graczy

Na jakie opinie wśród polskich graczy mogą liczyć powitalne bonusy Fortuny? Które promocje cieszą się popularnością wśród typerów, a co do których jest najwięcej zastrzeżeń? W tym celu odwiedziliśmy losowe forum bukmacherskie, a kilka opinii polskich graczy prezentujemy poniżej.

“Myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy, a tu przyjemny zonk w postaci darmowego zakładu za rejestrację. Dla mnie kozak.”
“Fajnie, że Fortuna nie wymaga obrotu cashbackami itd, ale jednak zwroty mogłyby być nieco wyższe. Jak te 300 PLN ma się do 3,5 tysiąca dostępnych w Superbet?!”
“Dobra przyznawać się – komu chce się udostępniać kupon dla marnych 5 zeta? Wg mnie strata czasu, ale podejrzewam, że część graczy się skusi. Poza tym bardzo fajne promocje, a zakłady bez ryzyka uratowały pewnie niejednego gracza.”

Bonusy i promocje bukmachera Fortuna – FAQ

Czy rejestracja konta w Fortunie jest zgodna z prawem?

Tak, serwis posiada komplet niezbędnych zezwoleń od Ministerstwa Finansów, a aktualna licencja Fortuny ma numer DAG9.6831.4.2023 i jest ważna do 2030 roku.

Ile wynosi maksymalna pula darmowych środków na start od Fortuny?

Rejestracja konta w tej firmie jest równoznaczna z dostępem do pakietu bonusów powitalnych o wartości 325 PLN. Szczegóły poszczególnych promocji oraz warunki skorzystania ze wszystkich bonusów dostępne są powyżej.

Czy Fortuna daje powitalny bonus bez depozytu?

Tak, jeden z freebetów na start jest w 100% darmowy, a bukmacher nie wymaga żadnej wpłaty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *