Poznaj ofertę bukmachera Unibet

Unibet swoje korzenie ma w Skandynawii, gdzie powstał w 1997 roku. Przeszło 25 lat później to jeden z najlepszych i najchętniej wybieranych operatorów zakładów na świecie i firma doskonale rozpoznawana pod każdą szerokością geograficzną. Gdzie szukać przyczyn sukcesu Unibet? Jakie są mocne strony tego bukmachera, a które sekcje odstają poziomem od konkurentów? Jaki bonus powitalny czeka na nowych klientów Unibet, a jakie promocje bukmacher przewidział dla najbardziej aktywnych stałych klientów? Odpowiedzi poniżej.

Bonus powitalny bukmachera Unibet

Chwilę po rejestracji profilu gracza w Unibet do Waszej dyspozycji będzie atrakcyjny bonus powitalny. Będzie nim premia podwajająca kwotę pierwszego depozytu, skorzystanie z promocji nie wymaga wpisania żadnego kodu bonusowego, a maksymalna pula darmowych środków na start od Unibet wynosi 500 PLN.

 1. Odwiedź stronę bukmachera www.UNIBET.pl.
 2. Kliknij button ZAREJESTRUJ SIĘ i podaj kilka podstawowych danych osobowych.
 3. Wpłać depozyt minimum 50 PLN.
 4. Bukmacher podwoi Twoją wpłatę i otrzymasz bonus 100% aż do 500 PLN.
 5. Bonus wymaga obrotu 6x na kuponach AKO (kurs minimalny każdej selekcji 1.40).
 6. Po spełnionym obrocie środki trafią na główne saldo depozytowe, skąd można przelać je do banku, albo typować kolejne zakłady.

Pozostałe promocje bukmacherskie Unibet

Również stali klienci bukmachera Unibet nie opuszczą strony tego operatora z pustymi rękami. Serwis regularnie organizuje promocje dedykowane pod konkretne wydarzenia sportowe, dzięki czemu wszyscy aktywni typerzy będą mieli szansę na darmowe środki w budżecie.

 • Konkurs typerów z biletami na French Open w Paryżu.
 • Freespiny za gole w piłkarskiej Lidze Mistrzów.
 • Combo Booster na kupony AKO.
 • Bonusy za przyjaciela aż do 1000 PLN.

Bukmacher Unibet – opinie o ofercie zakładów

Trudno o szerszy wachlarz zakładów sportowych niż ten, który jest do dyspozycji klientów Unibet. Bukmacher pokrywa właściwie wszystkie liczące się zdarzenia sportowe na świecie, a marża na topowe ligi piłkarskie na poziomie około 4-5% należy do najlepszych na rynku i z pewnością nie stanie na przeszkodzie atrakcyjnym wygranym na kuponie. Do dyspozycji traderów jest w zasadzie komplet narzędzi i opcji zakładów niezbędnych do skutecznego typowania zakładów (m.in. Cashout oraz Bet Builder).

Zakłady na żywo w Unibet

Sekcja z zakładami LIVE w Unibet to jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku internetowych zakładów sportowych. Każdego dnia analitycy Unibet wystawiają setki kursów na kilkanaście dyscyplin sportowych i wydarzenia rozsiane po całym świecie. Do dyspozycji typerów są także zawsze aktualne i bardzo przydatne statystyki meczowe, a przebieg boiskowych wydarzeń można śledzić za pomocą Match Trackera oraz tysięcy darmowych transmisji na żywo w skali miesiąca (doskonała jakość obrazu i dźwięku).

Metody płatnicze bukmachera Unibet

Polskich typerów z pewnością ucieszy fakt, że w Unibet do ich dyspozycji będzie zarówno strona w języku polskim, jak również polska waluta. Wpłacenie depozytu w złotówkach odbywa się błyskawicznie, w trakcie przelewu bukmacher nie pobiera rzecz jasna żadnej prowizji, a wpłacone środki księgowane są na saldzie depozytowym w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Niektóre metody płatnicze bukmachera Unibet:

 • Visa
 • Visa Electron
 • Trustly
 • MasterCard
 • Maestro
 • Transfer bankowy

Aplikacja mobilna bukmachera Unibet

Trudno o bardziej komfortowe typowanie zakładów sportowych na ekranie smartfona lub tabletu, niż to gwarantowane przez aplikację mobilną Unibet. Oprogramowanie działa bez zarzutu na każdym rodzaju urządzeń mobilnych i umożliwia dostęp do wszystkich opcji i funkcji zakładów. Za jej pomocą bez trudu założycie konto w Unibet, wpłacicie depozyt, obstawicie zakład i przelejecie wygrane środki na konto w banku w przypadku powodzenia. Na oddzielne pochwały zasługują zakłady na żywo w aplikacji Unibet, które prezentują się naprawdę fenomenalnie, a blisko 100 tysięcy darmowych transmisji miesięcznie jest najlepszym podsumowaniem oferty tego bukmachera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *