Oferta bukmachera Svenbet

Jak nietrudno się domyślić Svenbet to bukmacher ze szwedzkim kapitałem. Firma posiada licencję na Curacao, a jej klienci pochodzą głównie ze Skandynawii, Niemiec, Kanady, ale również z Polski. Jeśli zatem nie przeszkadza Wam brak menu w języku polskim oraz brak złotówek na liście respektowanych metod płatniczych, to przeczytajcie poniższe opinie. Dowiecie się jaki bonus powitalny czeka na nowych graczy w Svenbet, a także jakie są mocne oraz słabe strony oferty zakładów tego bukmachera.

Bonus powitalny bukmachera Svenbet

Tuż po rejestracji nowego konta gracza w Svenbet każdy z Was będzie miał szansę na atrakcyjny bonus powitalny. Jest nim premia od pierwszego depozytu, do zgarnięcia jest 100€ darmowych środków, a zasady tej promocji nie powinny być przesadnie skomplikowane nawet dla początkującego typera.

 1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera www.SVENBET.com.
 2. Wypełnij formularz i zarejestruj nowe konto gracza.
 3. Wpłać depozyt minimum 30€.
 4. Otrzymasz bonus 100% stanowiący podwojenie wpłaconej kwoty.
 5. Maksymalny bonus wynosi 100€.
 6. Bonus wymaga obrotu 5x na kuponach po kursie minimalnym 1.50.

Pozostałe promocje bukmacherskie Svenbet

Również w późniejszym czasie na klientów Svenbet czeka kilka ciekawych promocji okolicznościowych. Najbardziej zadowoleni powinni być eksperci od typowania piłki nożnej, którzy dostaną do ręki aż dwa bonusy dedykowane właśnie im, a cotygodniowy Reload Bonus powinien być gwarancją regularnych zastrzyków darmowych środków do budżetu na grę.

 • Weekendowy Reload Bonus 40% aż do 100%
 • Zwrot stawki za remis 0:0
 • Wczesna wypłata przy 2 golach przewagi

Bukmacher Svenbet – opinie o ofercie zakładów

Jaka jest nasza opinia o zakładach Svenbet? W trakcie naszych testów nie mieliśmy większych zastrzeżeń i oceniamy ją bardzo pozytywnie. Poza najbardziej oczywistymi konkurencjami analitycy Svenbet wystawiają także kursy na nieco niszowe sporty jak chociażby darts, snooker lub windsurfing, dlatego bez trudu odnajdziecie coś dla siebie. Bardzo do gustu przypadły nam także zakłady specjalne na showbiznes i politykę, gdzie można typować np. wyniki wyborów lub Oscary. Sporym ułatwieniem w kontekście skonstruowania zwycięskiego kuponu będzie na pewno opcja Bet Builder, dzięki której można zagrać kilka typów na ten sam mecz na jednym kuponie (np. Arsenal wygra + BTTS + Over 2,5 goli).

Zakłady na żywo w Svenbet

Szeroki wachlarz opcji zakładów i produktów czeka na typerów w sekcji na żywo bukmachera Svenbet. Analitycy pokrywają LIVE kilkanaście sportów, bardzo często wydarzenia opakowane są w przydatne statystyki meczowe, a darmowe livestreamy dają jeszcze lepszy obraz tego, co aktualnie dzieje się na placu gry.

Metody płatnicze bukmachera Svenbet

Niestety na liście respektowanych walut nie znajdziecie polskich złotówek, jednak Svenbet realizuje depozyty m.in. przy użyciu euro, dolarów oraz funtów, dlatego każdy bez trudu powinien odnaleźć coś dla siebie. Poza długą listą tradycyjnych metod płatniczych Svenbet akceptuje także kilka kryptowalut, a zatem jest to kolejne ułatwienie dla typerów.

Niektóre metody płatnicze bukmachera Svenbet:

 • Visa
 • MasterCard
 • Rapid Transfer
 • Skrill
 • Neteller
 • Cash Lib
 • Bank Transfer
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum

Aplikacja mobilna bukmachera Svenbet

W trakcie naszych testów nie natrafiliśmy na aplikację mobilną Svenbet i prawdę powiedziawszy jest to małe zaskoczenie zważywszy na klasę tego bukmachera i wysoki poziom pozostałych produktów w ofercie. Na szczęście mobilna wersja strony jest w 100% responsywna i działa poprawnie na smartfonach, poszczególne sekcje ładują się bardzo szybko, a poruszanie się po serwisie jest bardzo intuicyjne i nie będziecie mieli problemów z błyskawicznym odnalezieniem poszczególnych zakładów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *