Bukmacherzy z funkcją cashout

Funkcja Cashout bywa niekiedy na wagę złota w kontekście skutecznej gry u bukmachera i wie o tym doskonale każdy z typerów, którzy mieli jakąś styczność z zakładami sportowymi online. Na czym polega Cashout? Dlaczego warto (lub nie warto) z niego korzystać? U których operatorów jest on najbardziej opłacalny? Poznajcie nasz ranking TOP 5 najlepszych bukmacherów Cashout.

Cashout w zakładach bukmacherskich – co to jest?

Zanim zaprezentujemy nasz ranking najlepszych bukmacherów Cashout nie możemy nie wyjaśnić, czym ten Cashout w ogóle jest. Doświadczeni typerzy prawdopodobnie doskonale to wiedzą, natomiast w naszych poradnikach dbamy także o początkujących graczy, dlatego takiej informacji nie może w nim zabraknąć.

Cashout w zakładach bukmacherskich to nic innego, jak możliwość wcześniejszego rozliczenia zakładu. Wcześniejszego, to znaczy takiego, które ma miejsce przed zakończeniem meczu lub rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń na kuponie. Po co? To dość oczywiste – aby zabezpieczyć stawkę zakładu i cieszyć się być może nieco niższą, jednak w 100% pewną wypłatą.

U większości bukmacherów internetowych funkcja Cashout działa na każdym rodzaju kuponów, a mianowicie na zakładach przedmeczowych oraz kuponach na żywo, a także na pojedynczych kuponach SOLO oraz wielokrotnych zakładach AKO. Pamiętajcie!!! Aby Cashout mógł mieć zastosowanie, to ŻADEN typ na kuponie nie może być w danym momencie rozliczony jako przegrany.

Jak w praktyce działa funkcja Cashout?

Jeśli zamierzacie korzystać z funkcji Cashout, to musicie liczyć się z dwoma potencjalnymi scenariuszami. Jak to w życiu bywa jeden jest bardziej, a drugi nieco mniej korzystny z perspektywy typera.

W pierwszym, optymistycznym wariancie przedmeczowe przewidywania gracza się potwierdziły, natomiast nie chce on ryzykować przypadkowego gola w końcówce i decyduje się na wypłatę wygranej nieco niższej od maksymalnej kwoty dostępnej na kuponie.

W drugim, nieco mniej opłacalnym wariancie przedmeczowe typy gracza kompletnie się nie nie sprawdzają, a mecz ułożył się zupełnie nie po jego myśli. Może on wówczas liczyć na łut szczęścia i odwrócenie losów meczu w końcówce, a może odzyskać część zainwestowanej stawki i zminimalizować poniesione straty.

Najłatwiej będzie Wam to zrozumieć na konkretnym przykładzie (wszystkie poniższe wartości Cashout są umowne, a prawdziwa kwota wypłaty będzie zależała od polityki konkretnego bukmachera).

 1. Załóżmy, że gracz za 100 PLN wytypował zakład na zwycięstwo Barcelony nad Realem i do wygrania ma 200 PLN.
 2. Jeśli około 65-70 minuty Barca będzie prowadziła 1:0, wówczas bukmacher zaproponuje mu wcześniejszy Cashout o wartości około 150-160 PLN.
 3. Jeśli około 65-70 minuty Barca będzie prowadziła 2:0, wówczas bukmacher zaproponuje mu wcześniejszy Cashout o wartości około 175-185 PLN.
 4. Jeśli około 65-70 minuty Barca będzie przegrywała 0:1, wówczas bukmacher zaproponuje mu wcześniejszy Cashout o wartości około 40-50 PLN.
 5. Jeśli około 65-70 minuty Barca będzie przegrywała 0:2, wówczas bukmacher zaproponuje mu wcześniejszy Cashout o wartości około 5-10 PLN.

Warto, czy nie warto korzystać z funkcji Cashout? Wady i zalety

Funkcja Cashout posiada sporo zalet z perspektywy typerów, natomiast na pewno nie jest też tak, że jest pozbawiona jakichkolwiek wad. W którym momencie Cashout gwarantuje handicap graczowi, a gdzie szukać mankamentów tej funkcji? Oto główne plusy i minusy korzystania z funkcji Cashout.

Plusy funkcji Cashout:

 • Spora dostępność w ofercie bukmacherów online – Cashout to narzędzie ogólnodostępne i mogą z niego skorzystać klienci praktycznie każdego bukmachera online.
 • Funkcja bardzo łatwa w użyciu – skorzystanie z opcji Cashout sprowadza się do kliknięcia buttonu akceptującego wcześniejszą wypłatę.
 • Mniejsze wahania w budżecie – w dłuższej perspektywie czasu typerzy korzystający regularnie z opcji Cashout powinni posiadać bardziej stabilny budżet na grę u bukmachera.

Minusy funkcji Cashout:

 • Zazwyczaj to bukmacher musi zaproponować Cashout – w większości przypadków z funkcji Cashout nie można skorzystać w dowolnym momencie, lecz trzeba zaczekać na propozycję odsprzedania zakładu od bukmachera.
 • Korzystając z Cashout gracz płaci podwójną marżę – sporą wadą jest fakt, że bukmacher z Cashout nalicza podwójną marżę na taki zakład. Raz w momencie przyjmowania zakładu, a drugi raz podczas wcześniejszej wypłaty.
 • Niekiedy bardziej opłacalna jest kontra – czasami wyższe profity zapewni graczowi kontra, czyli obstawienie zakładu przeciwstawnego do tego, który chce ubezpieczyć. Jest to jednak strategia A) bardziej czasochłonna oraz B) bardziej skomplikowana (konieczne są precyzyjne wyliczenia).

Kiedy funkcja Cashout jest najbardziej opłacalna z perspektywy typerów?

Istnieje kilka newralgicznych momentów, gdy korzystanie z funkcji Cashout może okazać się szczególnie opłacalne z perspektywy typerów. Pamiętajcie, poniższe wskazówki nie mają zastosowania w 100% przypadków, gdyż jeśli (przykładowo) gracz zamknie kupon przed czasem, a finalnie okaże się, że pozostałe selekcje również zakończyły się po jego myśli, wówczas kwota Cashout nie będzie tak atrakcyjna, jak potencjalna wygrana na pierwotnym kuponie.

 • Kilka trafionych typów na kuponie AKO – skorzystanie z funkcji Cashout powinni rozważyć eksperci od kuponów wielokrotnych, którym dopisało szczęście w przypadku pierwszych kilku typów i nie chcą ryzykować utraty stawki, lecz zadowoli ich nieco niższa od potencjalnej, ale już bardzo atrakcyjna wygrana.
 • Pomyślny scenariusz na kuponie LIVE – sytuacja na boisku zmienia się niekiedy tak szybko, że często gracz ma szansę odsprzedać swój zakład z zyskiem dosłownie kilka minut po jego wytypowaniu.
 • Błędny typ na kuponie – niech pierwszy rzuci kamieniem ten z Was, kto nigdy nie pomylił się w trakcie konstruowania kuponu bukmacherskiego. Skorzystanie z funkcji Cashout pozwala błyskawicznie naprawić ten błąd i zminimalizować straty w budżecie.
 • Wydarzenia losowe – załóżmy, że gracz na tydzień przed meczem obstawił zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji Polski, natomiast w meczach ligowych swoich klubów kontuzji doznali Lewandowski, Zieliński oraz Szczęsny. Dzięki funkcji Cashout typer odzyska przynajmniej część zainwestowanej stawki.

Jak wybrać najlepszego bukmachera Cashout? Kryteria tworzenia rankingu TOP 5

Czym powinien cechować się najlepszy bukmacher Cashout? Które produkty i funkcje zakładów (poza oczywiście możliwością wcześniejszego zamknięcia kuponu) warto wziąć pod lupę? My w trakcie naszych testów badaliśmy następujące parametry:

 • Dostępność funkcji Cashout – w pierwszej kolejności zwróciliśmy uwagę na to, jak szybko dany bukmacher oferuje wcześniejsze zamknięcie kuponu oraz jak działa sama opcja Cashout.
 • Atrakcyjny bonus powitalny – wysoka pula darmowych środków na start to bez dwóch zdań spory argument za tym, aby zarejestrować konto gracza w danej firmie.
 • Szeroki wachlarz zakładów – im więcej dyscyplin, lig i turniejów dostępnych w ofercie bukmachera tym większa szansa na skuteczną i komfortową grę w dłuższej perspektywie.
 • Solidna sekcja na żywo – funkcja Cashout doskonale sprawdza się w przypadku zakładów LIVE, dlatego warto sprawdzić, czy bukmacher oddaje w ręce graczy statystyki na żywo oraz darmowe transmisje.
 • Wysokie kursy bukmacherskie – nawet najbardziej atrakcyjny Cashout nie zapewni graczowi profitów do budżetu w dłuższej perspektywie, jeśli bukmacher narzuci zbyt wysoką marżę i zaproponuje zaniżone kursy na poszczególne zdarzenia.

Ranking najlepszych bukmacherów Cashout

Mocno wierzymy, że funkcja Cashout nie ma już przed Wami tajemnic i wiecie na co zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszego bukmachera umożliwiającego wcześniejsze zamknięcie kuponu. A skoro tak, to możemy przejść do sedna sprawy, a mianowicie pochwalić się wynikami naszych testów, w trakcie których najbardziej do gustu opcja przypadła nam opcja Cashout dostępna w ofercie bukmacherów Betcris, 888starz, Superbet, Unibet oraz STS. Szczegóły poniżej.

Najlepsi bukmacherzy Cashout – opinie o ofercie Betcris

Serwis Betcris nie jest najbardziej doświadczonym bukmacherem na polskim rynku, a pomimo krótkiego stażu błyskawicznie wspina się po szczeblach każdego rankingu topowych operatorów w Polsce. Według nas z pewnością należy go zaliczyć do grona najlepszych bukmacherów Cashout.

Jak działa Cashout w Betcris?

Według nas włodarze Betcris oddają w ręce typerów jeden z najlepszych trybów Cashout na rynku. Do dyspozycji graczy jest aż trzy warianty wcześniejszego rozliczenia zakładów, a mianowicie Cashout klasyczny (gracz przystaje na propozycję bukmachera i zamyka kupon przed czasem), Cashout automatyczny (gracz ustawia kwotę, która będzie go satysfakcjonowała i w momencie, gdy kupon osiągnie taki poziom system rozliczy go automatycznie) oraz Cashout częściowy (gracz sprzedaje tylko np. połowę stawki, a druga połowa pozostaje w grze do końca). W Betcris każdy odnajdzie coś dla siebie.

Oferta powitalna Betcris

Nowi klienci Betcris mogą liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów na start, a łączna pula darmowych środków powitalnych wynosi aż 1420 PLN. Do zgarnięcia są freebet bonus po 1. depozycie 400 PLN, freebet bonus po 2. depozycie 500 PLN oraz freebet bonus po 3. depozycie 500 PLN, a także darmowy zakład w aplikacji mobilnej Betcris.

Zakłady bukmacherskie w Betcris

Rzut oka na opinie typerów odnośnie oferty zakładów sportowych Betcris. W komentarzach graczy przewija się mnóstwo pochwał w kontekście jakości zakładów na piłkę nożną. Analitycy Betcris pracują na marży około 3-5% na topowe ligi europejskie, a ćwiartkowe handicapy azjatyckie oraz ćwiartkowe azjatyckie linie goli sprawią, że każdy typer bez trudu odnajdzie wartościowe typy na swój kupon.

Najlepsi bukmacherzy Cashout – opinie o ofercie 888starz

Serwis 888starz powstał w 2020 roku i od tamtej pory jest dostępny dla graczy pod każdą szerokością geograficzną. Firma obsługuje stronę internetową w kilkudziesięciu językach świata (w tym po polsku) i respektuje depozyty w kilkudziesięciu walutach (w tym w złotówkach) oraz kryptowalutach. Co prawda 888starz nie może pochwalić się licencją Ministerstwa Finansów, jednak akceptuje rejestrację przez graczy z Polski.

Jak działa Cashout w 888starz?

Jak na bukmachera tej klasy przystało, czyli firmę, która regularnie wygrywa rozmaite rankingi dla najlepszych operatorów online, klienci bukmachera 888starz mogą rzecz jasna skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia kuponu. Włodarze tej firmy oddają w ich ręce dwa warianty funkcji Cashout, a mianowicie opcję pełnego odsprzedania całej stawki lub tylko jej części (przykładowo – gracz sprzedaje 30% stawki i wypłaca część wygranej, a 70% inwestycji pozostaje w grze aż do zakończenia meczu). Do pełni szczęścia zabrakło nam automatycznego Cashoutu, który aktywowałby się po osiągnięciu odpowiedniego pułapu, ale i tak jest bardzo dobrze.

Oferta powitalna 888starz

Chwilę po rejestracji nowego konta gracza na klientów 888starz czeka co prawda tylko jeden, ale za to całkiem atrakcyjny bonus powitalny, a mianowicie premia po pierwszej wpłacie. Bukmacher podwaja kwotę depozytu, do zgarnięcia jest bonus 437 PLN (lub ekwiwalent w innej walucie), a darmowe środki należy obrócić 5x na kuponach AKO (3 lub więcej zdarzeń, kurs 1.40 lub wyższy), zanim bonus zostanie przeniesiony na saldo główne, skąd będzie można przelać go na rachunek w banku.

Zakłady bukmacherskie w 888starz

Niewielu bukmacherów internetowych może pochwalić się równie szerokim wachlarzem zakładów sportowych (ale nie tylko), co serwis 888starz. Analitycy tej firmy każdego dnia pokrywają kilkadziesiąt dyscyplin i wystawiają swoje kursy nawet na najmniej oczywiste konkurencje i sporty (m.in. sumo, netball, piłkę wodną, padla, squasha i wiele, wieeele innych). Kapitalnie prezentuje się oferta na piłkę nożną, mecze w topowych ligach opakowane są w ponad tysiąc opcji kursowych, a poza najbardziej oczywistymi zakładami typować można także statystyki meczowe. Ofertą 888starz zachwyceni będą eksperci od typowania LIVE, gdzie do dyspozycji typerów są m.in. statystyki meczowe oraz mnóstwo darmowych transmisji na pełnym ekranie komputera lub smartfonu (bukmacher nie wymaga nawet rejestracji konta lub logowania się na konto gracza!).

Najlepsi bukmacherzy Cashout – opinie o ofercie Superbet

Firma bukmacherska Superbet to serwis z rumuńskim kapitałem, który na polskim rynku działa w 100% legalnie. To kolejny bukmacher z Cashout, a znakami rozpoznawczymi Superbet jest powitalny tydzień gry bez ryzyka, a także całkowicie darmowe transmisje w livestreamach (serwis nie wymaga w kontekście dostępu do relacji na żywo nawet złotówki depozytu).

Jak działa Cashout w Superbet?

Klienci bukmachera Superbet, którym zależy na wcześniejszym rozliczaniu zakładów będą zaskoczeni, gdyż ten operator umożliwia zamknięcie kuponu w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na propozycję ze strony bukmachera. Opcja Cashout jest dostępna non stop, nawet 30 sekund po obstawieniu kuponu, co uznajemy za kapitalne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wielu typerom.

Oferta powitalna Superbet

Rejestracja nowego profilu gracza w Superbet jest równoznaczna z natychmiastowym dostępem do jednego z najbardziej atrakcyjnych pakietów na start na polskim rynku. Do dyspozycji klientów jest tydzień bez ryzyka aż do 3500 PLN, freebet w aplikacji 20 PLN, freebet za kod promocyjny 35 PLN oraz bonus 100% od 1. depozytu aż do 200 PLN. Łączna pula darmowych środków powitalnych to zatem aż 3755 PLN, natomiast początkujący typerzy będą zachwyceni tygodniem bez ryzyka pozwalającym bezstresowo wejść w świat internetowych zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie w Superbet

Bardzo mocnym punktem w pakiecie produktów dostępnych po rejestracji konta w Superbet jest oferta zakładów sportowych. Analitycy tego bukmachera operują na jednej z najniższych marż na polskim rynku, specjalnością firmy są znakomite zakłady na piłkarskie statystyki meczowe dotyczące zarówno całego spotkania, jak i poszczególnych zawodników, a zachwyceni będą eksperci od typowania na żywo. Superbet oddaje w ręce typerów mnóstwo przydatnych statystyk, a w 100% darmowe transmisje to ewenement na polskim rynku (wystarczy aktywne konto stałe).

Najlepsi bukmacherzy Cashout – opinie o ofercie Unibet

Szwedzki bukmacher Unibet to jeden z najbardziej rozpoznawalnych operatorów ostatnich dekad i firma doskonale znana w większości europejskich krajów (ale nie tylko). Włodarze Unibet respektują rejestrację przez polskich typerów, którzy mają do dyspozycji stronę w języku polskim oraz depozyty w złotówkach, a sprawna funkcja Cashout z pewnością zadowoli tych graczy, którym zależy na zachowaniu większej kontroli nad swoim bankrollem.

Jak działa Cashout w Unibet?

W ofercie bukmachera tej klasy co Unibet nie mogło oczywiście zabraknąć funkcji Cashout. Co prawda klienci tego operatora nie mogą liczyć na częściowe lub automatyczne zamknięcie kuponu, jednak podstawowa wersja działa naprawdę bardzo solidnie i w naszej opinii zadowoli większość typerów.

Oferta powitalna Unibet

Rejestracja profilu gracza w Unibet jest równoznaczna z dostępem do powitalnego bonusu podwajającego kwotę pierwszego depozytu w tej firmie. Skorzystać z promocji może każdy nowy klient Unibet, który wpłaci 50 PLN lub więcej. Chwilę później w jego budżecie na grę pojawi się bonus 100% aż do 500 PLN, a środki można przelać na rachunek w banku po dokonaniu obrotu bonusem 6x na wielokrotnych zakładach AKO (kurs minimalny żadnej selekcji nie może być niższy od 1.40).

Zakłady bukmacherskie w Unibet

Jeśli w momencie wyboru nowego bukmachera internetowego w pierwszej kolejności zależy Wam na szerokim wachlarzu zakładów sportowych, wysokich kursach oraz przydatnych funkcjach, to Unibet spełni wymagania nawet najbardziej wybrednego typera. Oddsmakerzy szwedzkiego giganta wystawiają atrakcyjne kursy na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, do dyspozycji graczy poza funkcją Cashout jest sprawnie działający Bet Builder, a jedna z najlepszych w branży sekcji na żywo (Match Tracker, statystyki i setki transmisji tygodniowo) to wizytówka Unibet i wzór do naśladowania dla pozostałych operatorów internetowych.

Najlepsi bukmacherzy Cashout – opinie o ofercie STS

Legalny bukmacher STS to żywa legenda polskiego rynku internetowych zakładów sportowych i serwis, który obsługuje kolejne pokolenie graczy (początki STS sięgają końcówki ubiegłego stulecia). Ten operator aktywnie wspiera polski sport, jego logo widnieje na koszulkach kilku klubów PKO BP Ekstraklasy, jest także partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski.

Jak działa Cashout w STS?

Fani funkcji Cashout nie zawiodą się po rejestracji konta gracza w STS. Bukmacher oddaje w ręce typerów możliwość zamknięcia każdego rodzaju zakładów, natomiast propozycja wcześniejszej wypłaty musi wyjść od operatora, a typer może na nią przystać lub nie. W przypadku zakładów przedmeczowych kupon można zamknąć jedynie do pierwszego gwizdka sędziego, z kolei typerzy na żywo mogą rzecz jasna sprzedać kupon również w tracie spotkania.

Oferta powitalna STS

Nie ulega cienia wątpliwości, że sporym wabikiem na nowych klientów bukmachera STS będzie pakiet powitalny dostępny tuż po rejestracji konta gracza. Każdy typer może otrzymać bonusy po trzech pierwszych depozytach (kolejno 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN), a także bonus za zadania o wartości 60 PLN. Z kolei pierwszy kupon po rejestracji konta w STS jest zakładem bez ryzyka, w przypadku niepowodzenia odzyskać można 100 PLN, a cashback bonus nie wymaga obrotu i można go od razu przelać na konto w banku.

Zakłady bukmacherskie w STS

Klienci bukmachera STS mają dostęp do jednej z najlepszych, o ile nie najlepszej oferty zakładów sportowych dostępnych na polskim rynku. W STS typować można praktycznie wszystko, od piłki nożnej i tenisa, przez sporty walki i wszystkie gry zespołowe, aż po curling, surfing, darts oraz politykę i rozrywkę. STS oddaje w ręce typerów komplet niezbędnych narzędzi do skutecznej gry (poza Cashoutem również Bet Builder pozwalający zbudować kupon AKO w obrębie jednego spotkania). Fenomenalnie prezentuje się sekcja LIVE, a zawsze aktualne statystyki meczowe, chat na żywo oraz setki darmowych transmisji w livestreamach to nieoceniona pomoc w kontekście skutecznego typowania na żywo.

Dlaczego warto (lub nie warto) korzystać z funkcji Cashout w zakładach bukmacherskich? Podsumowanie

Najlepsi bukmacherzy robią co w ich mocy, aby oddawać w ręce swoich klientów szeroką ofertę zakładów, atrakcyjne bonusy i promocje, ale również funkcje przydatne w kontekście skutecznej gry przez dłuższy okres. Do takich opcji z pewnością zaliczyć można funkcję Cashout, która może zagwarantować znacznie większy komfort podczas typowania meczów oraz dać szansę na zauważalne profity w budżecie. Nie należy jednak mylić pojęć “szansa” oraz “gwarancja”.

Owszem, funkcja Cashout może okazać się pomocna i uratuje na pewno nie jeden kupon na okoliczność przypadkowego gola w ostatniej akcji meczu lub w sytuacji, gdy na kuponie AKO zawiedzie największy pewniak. Nie stanie się jednak tak, że decyzja typera o wcześniejszym zamknięciu kuponu każdorazowo będzie słuszna i niekiedy bardziej opłacalne będzie wytrzymanie presji i wiara w swoje pierwotne typy.

Ranking TOP 5 najlepszych bukmacherów Cashout – FAQ

Na czym polega Cashout w zakładach bukmacherskich?

Cashout to jedna z funkcji dostępnych w ofercie bukmacherów internetowych, dzięki której gracz może zamknąć zakład przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie i wypłacić wcześniejszą wygraną.

Jaka jest różnica pomiędzy Cashoutem, a Cashbackiem?

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego poradnika typera doskonale wiecie już na czym polega Cashout w zakładach bukmacherskich. Zupełnie czymś innym jest funkcja Cashback, a konkretnie jest to zwrot stawki za przegrany kupon.

Który bukmacher ma najlepszy Cashout?

W trakcie naszych testów wzięliśmy na warsztat ofertę od wszystkich legalnych bukmacherów oraz od wszystkich zagranicznych bukmacherów dla Polaków i postanowiliśmy wyróżnić funkcję Cashout dostępną w pięciu firmach. Szczegóły powyżej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *