Poznaj bonusy u bukmachera STS

Firma bukmacherska STS to żywa legenda na polskiej scenie internetowych zakładów sportowych. Serwis obsługuje graczy w naszym kraju od ćwierć wieku, a my sprawdzamy jakie bonusy powitalne czekają na nowych typerów po rejestracji konta. Jakie niespodzianki na start dla nowych graczy przygotował bukmacher STS? Ile wynosi maksymalna pula darmowych środków po rejestracji oraz jak krok po kroku zgarnąć komplet bonusów? Odpowiedzi w poniższym poradniku typera.

Czy bonusy w STS są legalne?

Kluczowe pytanie z perspektywy typerów, którym zależy na bezpiecznej oraz zgodnej z polskim prawem rozrywce brzmi, czy bonusy oraz zakłady dostępne w STS są legalne? Odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że tak!

Serwis posiada komplet niezbędnych zezwoleń oraz licencji na prowadzenie działalności na polskim rynku. Aktualna licencja STS została przez Ministerstwo Finansów wydana 20 lutego 2024 roku, ma numer DAG10.6831.4.2023 i obowiązuje aż do 20 lutego 2030 roku.

STS bonusy powitalne – jakie promocje czekają na nowych klientów bukmachera?

Chwilę po rejestracji konta w STS każdy z graczy ma szansę na skorzystanie z atrakcyjnego pakietu powitalnego. Łączna pula darmowych środków na start w tej firmie to aż 760 PLN, a promocja uwzględnia premię po trzech pierwszych depozytach, premierowy zakład bez ryzyka oraz bonus za zadania.

Bonusy powitalne STS aż do 760 PLN
BonusKwota
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus 100% od 1. depozytu100 PLN
Bonus 50% od 2. depozytu200 PLN
Bonus 50% od 3. depozytu300 PLN
Bonus za zadania60 PLN

Bonusy powitalne STS – zakład bez ryzyka 100 PLN

Rejestrując się z kodem promocyjnym STS300 pierwszy zakład po założeniu profilu gracza obstawicie bez ryzyka, a potencjalny cashback bonus może wynieść 100 PLN w przypadku niepowodzenia.

 1. Wejdź na stronę bukmachera www.STS.pl i załóż konto gracza.
 2. Pamiętaj o kodzie promocyjnym STS300 (warunek konieczny, bez kodu zakład bez ryzyka nie aktywuje się).
 3. Wpłać depozyt 50 PLN lub więcej.
 4. Za co najmniej taką samą kwotę obstaw dowolny kupon z oferty zakładów STS (kurs minimalny 1.85).
 5. W przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci Ci 88% przegranej kwoty (reszta to 12% podatek od obrotu).
 6. Maksymalny cashback bonus STS wynosi 100 PLN (przy stawce 114 PLN lub wyższej).
 7. Jeśli stawka zakładu pochodziła z głównego salda depozytowego, to zwrot nie wymaga obrotu i można go od razu przelać na konto w banku.

Bonusy powitalne STS – bonus 100% od 1. depozytu 100 PLN

Bukmacher STS podwaja kwotę pierwszego depozytu, a maksymalny bonus do zgarnięcia w ramach tej promocji wynosi 100 PLN. Oto szczegóły.

 1. Załóż konto gracza w STS.
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji dokonaj 1. depozytu.
 3. W ciągu 7 dni od wpłaty aktywuj premię w sekcji MOJE BONUSY w profilu gracza.
 4. Otrzymasz bonus 100% oznaczający podwojenie 1. depozytu.
 5. Maksymalna premia wynosi 100 PLN.
 6. Bonus wymaga obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.91 (zaliczane są kupony zwycięskie oraz przegrane).
 7. Bukmacher nie daje terminu na obrót bonusem, natomiast jeśli w ciągu 30 dni gracz nie obstawi żadnego zakładu za 2 PLN lub więcej, wówczas darmowe środki przepadną.

Bonusy powitalne STS – bonus 50% od 2. depozytu 200 PLN

Również 2. wpłata w STS premiowana jest darmowymi środkami. Co prawda tym razem przelicznik promocji wynosi “tylko” 50%, jednak kwota bonusu to w tym przypadku 200 PLN.

 1. Dokonaj obrotu bonusem po 1. depozycie (warunek konieczny).
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji konta gracza w STS dokonaj 2. depozytu.
 3. W ciągu 7 dni od 2. wpłaty aktywuj premię w sekcji MOJE BONUSY w profilu gracza.
 4. Otrzymasz bonus 50% aż do 200 PLN (przy wpłacie 400 PLN lub więcej).
 5. Bonus wymaga obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO po kursie min. 1.91 (bukmacher zalicza kupony zwycięskie oraz przegrane).
 6. STS nie stawia warunku dotyczącego terminu na obrót bonusem, jednak jeśli przez 30 dni gracz nie obstawi żadnego zakładu za 2 PLN lub więcej, wówczas darmowe środki przepadną.

Bonusy powitalne STS – bonus 50% od 3. depozytu 300 PLN

Także 3. depozyt po rejestracji konta w STS premiowany jest pulą darmowych środków, a tym razem do zgarnięcia jest bonus 300 PLN.

 1. Obróć bonusem za 2. depozyt (warunek konieczny).
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji konta w STS dokonaj 3. depozytu.
 3. Aktywuj premię w sekcji MOJE BONUSY w profilu gracza.
 4. Otrzymasz bonus 50% aż do 300 PLN (przy wpłacie 600 PLN lub wyższej).
 5. Bonus należy obrócić 2x na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91 (bukmacher zalicza zakłady trafione oraz przegrane).
 6. Nie istnieje warunek konieczności obrotu bonusem w konkretnym terminie, natomiast aby premia nie przepadła należy obstawić co najmniej jeden zakład za 2 PLN lub więcej w ciągu 30 dni.

Bonusy powitalne STS – bonus za zadania 60 PLN

Ostatnim elementem powitalnego pakietu dla nowych graczy w STS jest bonus za zadania. Do zgarnięcia jest premia o wartości 60 PLN, a żeby zdobyć bonus należy postępować według regulaminu promocji.

 1. Załóż konto gracza w STS, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj poniższe zadania.
 2. Po 1. depozycie zagraj zakład w aplikacji mobilnej oraz obstaw kupon z oferty przedmeczowej STS (każdorazowo stawka min. 15 PLN oraz kurs min. 1.91).
 3. Po 2. depozycie obstaw kupon na żywo oraz obstaw zakład na Gry Karciane (każdorazowo stawka min. 15 PLN oraz kurs min. 1.91).
 4. Po 3. depozycie obstaw kupon na Sporty Wirtualne oraz zakład w sekcji Esport (każdorazowo stawka min. 15 PLN oraz kurs min. 1.91).
 5. Po spełnieniu kompletu misji do konta gracza przypisany zostanie bonus 60 PLN.
 6. Darmowe środki należy obrócić 2x po kursie min. 1.91 na kuponach SOLO lub AKO (bukmacher zalicza stawkę zakładów zwycięskich oraz przegranych).
 7. Czas na obrót tym bonusem STS wynosi maksymalnie 90 dni.

Dlaczego warto skorzystać z promocji powitalnej bukmachera STS?

Jak bonusy powitalne STS wypadają na tle oferty na start dostępnej na stronach legalnych konkurentów? Dlaczego warto (lub nie warto) korzystać z powitalnego pakietu dla nowych graczy w STS? Być może nie jest to najwyższa pula darmowych środków możliwych do zgarnięcia na polskim rynku, co nie oznacza, że oferta STS nie jest atrakcyjna i nie warto z niej skorzystać.

Na plus zapisujemy fakt, że powitalny pakiet STS jest dość różnorodny, dzięki czemu mamy okazję otrzymać trzy różne bonusy. Nie można nie docenić premii po każdym z trzech pierwszych depozytów oraz faktu, że włodarze STS poszli po rozum do głowy i od niedawna do obrotu zaliczają także stawki przegranych zakładów.

Powitalny zakład bez ryzyka to dobra okazja, aby bezpiecznie przetestować ofertę bukmachera, a brak konieczności obrotu bonusem cashback sprawia, że nowi gracze nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo depozytu. Wreszcie bonus za zadania pozwala przetestować swoją skuteczność w sekcjach, które nie zawsze cieszą się sporą popularnością wśród typerów, jak Bet Games oraz Sporty Wirtualne.

Podsumowując – pakiet bonusów na start w STS należy ocenić całkiem pozytywnie, głównie za jego różnorodność oraz niezbyt skomplikowane warunki obrotu poszczególnymi premiami. Do pełni szczęścia zabrakło nam nieco wyższej puli darmowych środków na start oraz darmowego freebetu bez depozytu, ale nie można mieć wszystkiego.

Rejestracja w STS – jak założyć konto gracza? Instrukcja krok po kroku

Nowi klienci bukmachera STS mają do wyboru dwa warianty założenia profilu gracza w tej firmie, a mianowicie klasyczne wypełnienie formularza oraz rejestrację poprzez bankowość elektroniczną. Ten drugi scenariusz jest nieco szybszy i wygodniejszy, gdyż sporo danych uzupełnionych jest automatycznie, a chwilę później gracz jest posiadaczem konta stałego. My prezentujemy krok po kroku klasyczną rejestrację w STS.

 1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera www.STS.pl i kliknij pomarańczowy button ZAŁÓŻ KONTO.
 2. Wybierz wariant rejestracji (wersja klasyczna lub poprzez bankowość elektroniczną).
 3. Podaj kilka podstawowych danych osobowych (imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania, adres email, numer telefonu).
 4. Wpisz kod STS300 w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY (bez tego nie otrzymasz zwrotu za przegrany zakład).
 5. Zweryfikuj numer telefonu poprzez kod SMS.
 6. Zaznacz wymagane zgody marketingowe i potwierdź pełnoletność.
 7. Dokończ rejestrację konta.
 8. Aktywuj profil gracza poprzez link wysłany w wiadomości email.

Powyższy proces to tzw. błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego, a w jej trakcie bukmacher nie wymaga dowodu osobistego. Gracz może typować zakłady, jednak w przypadku powodzenia nie będzie mógł przelać wygranych środków na konto w banku. Wypłaty dostępne są dopiero po weryfikacji danych osobowych, a w tym celu należy przesłać skan obu stron dowodu osobistego oraz podać numer rachunku bankowego.

STS bonusy bukmacherskie – opinie graczy

Aby nasz poradnik typera był kompletny oraz wiarygodny nie możemy nie zerknąć na dowolne forum bukmacherskie i nie porównać naszych spostrzeżeń z opiniami typerów. Co polscy gracze sądzą o bonusach powitalnych STS? Jakie są według nich mocne oraz słabe strony pakietu na start od tego bukmachera? Sprawdzamy.

“Dobrze, że STS nie zalicza wreszcie tylko wygranych zakładów, jak to było w przeszłości i mega słabe to było, bo utrudniało obrót. Teraz darmowe środki powinni wypłacić nawet początkujący typerzy.”
“Zagrałem pierwszy zakład za 200 PLN, oczywiście kupon uwaliła mi jedna niecelna selekcja, natomiast dzięki promocji na start odzyskałem stówę. Dobre i to, chociaż na kuponie miałem do wygrania ponad 2 koła.”
“Chyba w życiu nie odwiedziłbym sekcji karcianek, gdyby nie ta promka z misjami. Okazuje się, że to całkiem fajna zabawa i nie wiem, czy nie przeniosę się tam na stałe :)”

Bonusy i promocje bukmachera STS – FAQ

Ile wynosi maksymalna pula darmowych bonusów powitalnych po rejestracji konta w STS?

Każdy z nowych klientów tej firmy ma szansę na powitalny pakiet o wartości 760 PLN.

Czy rejestrując się w STS otrzymam zwrot stawki za przegrany zakład?

Tak, promocja aktywuje się na pierwszym kuponie po rejestracji konta, odzyskać można 100 PLN, a cashback nie wymaga obrotu i można go natychmiast przelać na konto w banku.

Założyłem konto w STS. Dostanę bonus bez depozytu?

Nie, darmowy freebet bez konieczności wpłaty nie jest aktualnie dostępny w tej firmie, a skorzystanie z każdego bonusu powitalnego wymaga dokonania depozytu na konto.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *