Bonusy forBET – promocje dla nowych i stałych klientów bukmachera

Bukmacher forBET od lat cieszy się popularnością wśród polskich graczy, a powodem takiego obrotu spraw jest nie tylko solidna oferta zakładów sportowych, ale także atrakcyjne bonusy powitalne dostępne tuż po rejestracji konta. Jakie promocje na start czekają na każdego z nowych klientów forBET? Ile wynosi maksymalna pula darmowych środków? Czym pakiet bonusów powitalnych forBET wyróżnia się na tle pozostałych legalnych bukmacherów? Odpowiedzi poniżej.

Czy bonusy w forBET są legalne?

Pierwsze pytanie z perspektywy nowych klientów bukmachera forBET powinno brzmieć, czy rejestracja konta, a następnie wpłacenie depozytu, typowanie zakładów oraz korzystanie z promocji w tej firmie jest w ogóle zgodne z polskim prawem. Odpowiedź nie może być inna – tak, bukmacher forBET to w 100% legalny operator, a co za tym idzie korzystanie ze wszystkich jego produktów jest bezpieczne.

Bukmacher forBET otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów w 2016 roku, w 2022 roku zezwolenie zostało przedłużone, a licencja o numerze PS4.6831.10.2016 wygasa 15 listopada 2027 roku.

forBET bonusy powitalne – jakie promocje czekają na nowych klientów bukmachera?

Chwilę po rejestracji konta gracza w forBET na każdego z nowych klientów bukmachera czeka atrakcyjny pakiet na start. Łączna pula darmowych środków powitalnych wynosi aż 5000 PLN, natomiast ocena oferty dla nowych graczy wędruje w górę za to, że forBET jako pierwszy bukmacher w Polsce pomyślał o zbliżającym się wielkimi krokami Euro 2024. Szczegóły poniżej.

Bonusy powitalne forBET
Bonus Kwota
Zakład bez ryzyka 1000 PLN
Bonus 100% od 2. depozytu 2000 PLN
30 dni bez podatku
Bonus 100% od depozytu na Euro 2024 2000 PLN
Faza grupowa Euro 2024 bez podatku

Bonusy powitalne forBET – cashback bonus 1000 PLN

Tuż po rejestracji konta i wpłaceniu pierwszego depozytu w forBET do dyspozycji gracza będzie powitalny zakład bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia na premierowym kuponie odzyskać można całą kwotę aż do 1000 PLN, co czyni cashback forBET najwyższym tego typu bonusem w Polsce (więcej zwraca Superbet, ale tam promocją objęte jest 7 dni po rejestracji, a nie pojedynczy kupon).

 1. Odwiedź stronę bukmachera www.IFORBET.pl i załóż konto gracza (szczegółowa instrukcja krok po kroku znajduje się poniżej).
 2. Wpłać pierwszy depozyt 20 PLN lub więcej.
 3. Za co najmniej taką samą kwotę obstaw pierwszy kupon.
 4. Jeśli przegrasz, wówczas bukmacher zwróci Ci całą utraconą kwotę aż do 1000 PLN.
 5. Darmowe środki zostaną zaksięgowane na saldzie bonusowum, co oznacza, że nie można ich od razu przelać do banku.
 6. Bukmacher forBET wymaga obrotu bonusem 1x na kuponach AKO (3 lub więcej typów, kurs min. każdej selekcji 1.30).
 7. Czas na dokonanie obrotu bonusem forBET wynosi 14 dni.
 8. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz zakłady systemowe.

Bonusy powitalne forBET – bonus 100% od 2. depozytu 2000 PLN

Również druga wpłata na konto gracza w forBET premiowana jest darmowymi środkami. Tym razem do zgarnięcia jest klasyczny bonus od depozytu, a maksymalna pula darmowych środków wynosi w tym przypadku aż 2000 PLN.

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza w forBET.
 2. Dokonaj drugiej wpłaty do budżetu.
 3. Chwilę po wpłaceniu środków bukmacher przyzna Ci bonus 100% aż do 2000 PLN.
 4. Bonus wymaga aktywacji, a stanie się to po obstawieniu zakładu (zakładów) za równowartość wpłaconej kwoty (kurs min. 2.00).
 5. Darmowe środki trafią na saldo bonusowe i wymagają obrotu 2x na kuponach AKO (3 lub więcej zdarzeń na kuponie, kurs min. każdego typu 1.30, min. kurs łączny całego kuponu 2.50).
 6. Czas na obrót bonusem forBET wynosi maksymalnie 14 dni.
 7. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz zakłady systemowe.

Bonusy powitalne forBET – gra bez podatku przez 30 dni

Nowi klienci legalnego bukmachera forBET nie muszą przejmować się 12% podatkiem obrotowym potrącanym od stawki każdego zakładu. W ramach promocji powitalnej serwis bierze ten przykry obowiązek na siebie, dzięki czemu gracz może liczyć na wyższe wygrane.

 1. Zaloguj się na konto gracza w forBET.
 2. Przez 30 dni od momentu rejestracji będziesz mógł typować zakłady bez 12% podatku obrotowego od stawki każdego kuponu.
 3. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo (również na sporty wirtualne).
 4. W promocji udział bierze każdy kupon AKO z 3 lub więcej zdarzeniami po kursie min. 1.30.

Bonusy powitalne forBET – bonus 100% od depozytu na Euro 2024 aż do 2000 PLN

Promocją z forBET objęte są nie tylko dwa pierwsze depozyty, ale także dowolna wpłata w trakcie Euro 2024. Do zgarnięcia jest bonus 100% aż do 2000 PLN. Oto jego warunki.

 1. Zarejestruj konto gracza w forBET do 30.04.2024 roku.
 2. Skorzystaj z bonusów powitalnych dedykowanych nowym graczom.
 3. W trakcie Euro 2024 dokonaj dowolnej wpłaty 20 PLN lub więcej.
 4. Otrzymasz bonus 100% aż do 2000 PLN.
 5. Aby odblokować bonus należy obstawić zakład (zakłady) po kursie min. 2.00 za równowartość wpłaconej kwoty.
 6. Darmowe środki zostaną zaksięgowane na saldzie bonusowym i nie można ich od razu wypłacić.
 7. Bukmacher forBET wymaga obrotu bonusem 2x na kuponach AKO (3 lub więcej typów, kurs min. każdej selekcji 1.30, min. kurs łączny kuponu 2.50).
 8. Czas na obrót bonusem forBET to 14 dni.

Bonusy powitalne forBET – faza grupowa Euro 2024 bez podatku

Posiadacze aktywnego konta gracza w forBET mogą typować bez 12% podatku obrotowego nie tylko przez 30 dni po rejestracji, ale i przez całą fazę grupową w trakcie Euro 2024.

 1. Zarejestruj nowe konto gracza w forBET do 30.04.2024.
 2. Skorzystaj ze standardowego pakietu bonusów oraz premii od depozytu w trakcie Euro 2024.
 3. Przez całą fazę grupową Euro 2024 będziesz mógł typować zakłady bez 12% podatku obrotowego.
 4. Do promocji kwalifikują się kupony AKO (3 lub więcej typów po kursie 1.30 lub wyższym, co najmniej 1 selekcja na kuponie musi dotyczyć Euro 2024).

Dlaczego warto skorzystać z promocji powitalnej bukmachera forBET?

Podsumowując – czy powitalny pakiet bonusów od bukmachera forBET jest godzien uwagi, a może nie warto zaprzątać nim sobie głowy? Według nas jest to jedna z najlepszych aktualnie promocji na start dostępnych na polskim rynku, a powodów naszej oceny jest co najmniej kilka.

Przede wszystkim wrażenie robi pula darmowych środków do zgarnięcia. Nowi klienci forBET mogą liczyć na bonusy o wartości 5000 PLN, co bije na głowę wszystkich legalnych konkurentów oferujących swoje usługi w Polsce.

Nowi gracze u bukmachera forBET powinni także docenić wartościowy zakład bez ryzyka. Co prawda wyższa kwota jest do odzyskania po rejestracji w Superbet, jednak tamten bukmacher zwraca środki przegrane w ciągu 7 dni po rejestracji, z kolei w forBET cashback obejmuje tylko jeden kupon.

Wreszcie, bukmacher forBET jako pierwszy legalny operator w Polsce zrobił ukłon w kierunku kibiców piłki nożnej i już teraz oddał w ich ręce dwa bonusy dedykowane pod Euro 2024. Co prawda z promocji skorzystać będzie można dopiero w trakcie turnieju, ale i tak nie sposób nie docenić tego miłego gestu.

Rejestracja w forBET – jak założyć konto gracza? Instrukcja krok po kroku

Typowanie zakładów bukmacherskich oraz korzystanie z bonusów w forBET jest możliwe tylko wówczas, gdy gracz posiada aktywny profil typera w tej firmie. Założyć konto można poprzez tradycyjne wypełnienie formularza lub poprzez bankowość elektroniczną (funkcja MojeID). My w poniższym schemacie opisujemy klasyczną rejestrację przez formularz.

 1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera www.IFORBET.pl.
 2. Kliknij zielony button REJESTRACJA w prawym górnym rogu.
 3. Podaj podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email, adres zamieszkania).
 4. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe i potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.
 5. Zweryfikuj numer telefonu przez kod SMS.
 6. Ustal limity na koncie i dokończ rejestrację.
 7. Kliknij na link aktywacyjny wysłany na adres email.
 8. Konto gracza w forBET jest aktywne. Możesz wpłacać depozyt i typować dowolne zakłady bukmacherskie.

Opisany powyżej proces to błyskawiczna rejestracja konta bez dowodu osobistego. Jej efektem jest konto tymczasowe, na którym gracz może obstawiać zakłady, jednak w przypadku celnego typu nie będzie miał możliwości przelania wygranych środków na konto w banku. W tym celu należy dokonać weryfikacji danych osobowych, czyli założyć konto stałe, a żeby tak się stało gracz powinien przesłać skany obu stron dowodu osobistego, a także podać numer rachunku w banku.

forBET bonusy bukmacherskie – opinie graczy

Co na temat powitalnych bonusów forBET sądzi ich najważniejszy recenzent, czyli Wy – Gracze? Żeby to sprawdzić postanowiliśmy odwiedzić losowe forum bukmacherskie, a oto jak typerzy oceniają premie dostępne tuż po rejestracji konta u tego bukmachera.

“Dla mnie cashback forBET jest najlepszy w Polsce. Nie tylko dlatego, że bukmacher zwraca najwyższą kwotę na pojedynczym kuponie, ale też obrót nie jest przesadnie skomplikowany, dzięki czemu kasę powinno udać się obrócić.”
“Szkoda, że to typowanie bez podatku jest możliwe tylko przez 30 dni. Testowałem i różnice są naprawdę spore w długim terminie.”
“To już wiem gdzie będę typował wygrane Polaków na Euro 2024! Nie dość, że bez podatku, to jeszcze super bonus od depozytu. Brawa dla forBET!!!”

Bonusy i promocje bukmachera forBET – FAQ

Jakie bonusy powitalne otrzymam po rejestracji konta w forBET?

Ten legalny bukmacher premiuje nowych graczy pakietem na start o wartości 5000 PLN oraz możliwością typowania zakładów bez 12% podatku obrotowego. Szczegóły powyżej.

Czy w forBET dostanę zwrot stawki za przegrany kupon?

Tak, pierwszy zakład po rejestracji konta objęty jest promocją, w ramach której odzyskać można 100% stawki aż do 1000 PLN. Jest to najwyższy cashback bonus na pojedynczym kuponie w Polsce.

Założyłem konto w forBET. Dostanę darmowy zakład bez depozytu?

Nie, pakiet powitalnych promocji forBET nie uwzględnia darmowego freebetu bez konieczności wpłaty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *